Zoek
Sluit dit zoekvak.

Kalender


april 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
272829303112
17:30 U14G1, U14G2 - Techn-Tact
13:00 Lessenreeks Hockey Sint Rita
13:30 U11B1 - Techn-Tact
17:30 U14G3 - Techn-Tact
17:00 Duty Friday's @Victory
8:00 Duty 8-11
10:00 Training Red Giants
17:30 U16G2 - Techn-Tact
17:00 Keeperstraining
13:30 U12B1 - Techn-Tact
17:30 U14G4 - Techn-Tact
17:00 Blij (paas)ei (Crisp)
8:30 Victory U14B-4 - Beerschot U14B-2
10:00 Green Devils H-3 - Victory H-8
17:30 U19G1, U19G2 - Techn-Tact
17:30 U16G3, U16G4 - Techn-Tact
13:30 U12B2, U11B2 - Techn-Tact
17:30 U16B4 - Techn-Tact
17:00 U7B1, U7B2, U7B3, U7B4 - Techn-Tact
8:30 Victory U10G-2 - Blackbirds U10G-2
10:00 Noorderkempen H-1 - Victory H-7
17:30 U14B3, U14B4 - Techn-Tact
17:30 U19B3, U19B4 - Techn-Tact
13:30 U7B1, U7B2, U7B3, U7B4 - Techn-Tact
17:30 U16G1 - Techn-Tact
17:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7G4 - Techn-Tact
8:30 Victory U12B-2 - Mechelse U12B-1
10:00 Victory H-10 - Baudouin H-3
17:30 U14G3, U14G4, U14G5 - Techn-Tact
18:00 Keeperstraining
13:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7G4 - Techn-Tact
17:30 U16G2 - Techn-Tact
17:00 U8B1, U8B2, U8B, U8B4, U8B5 - Techn-Tact
9:30 Victory U11G-2 - Taxandria U11G-1
10:00 Victory H-3 - Beerschot H-6
18:30 U16B3 - Techn-Tact
18:30 D1 - Techn-Tact
13:30 U8G1, U8G2, U8G3, U8G4, U8G5 - Techn-Tact
17:30 U16G3 - Techn-Tact
17:00 U8G1, U8G2, U8G3, U8G4, U8G5 - Techn-Tact
10:00 Keerbergen U16G-1 - Victory U16G-2
11:30 Victory H-6 - Braxgata H-5
18:30 U16B4 - Techn-Tact
18:30 U14B1, U14B2 - Techn-Tact
14:00 U10B1, U10B2, U10B3 - Fysiek
17:30 U16G4 - Techn-Tact
17:30 U10G1, U11G1 - Techn-Tact
10:00 Victory U14G-2 - Leopold U14G-2
12:00 Wellington D-1 - Victory D-1
19:00 U16B1, U16B2 - Techn-Tact
18:30 U16G1, BFU14G1 - Techn-Tact
14:30 Oef17(2), Oef18, Oef17, Oef16 - Techn-Tact
19:00 U19B2 - Techn-Tact
17:30 U11B1, U10B1 - Techn-Tact
10:00 Victory U16G-1 - Leuven U16G-1
13:15 Victory D-3 - Leuven D-4
19:00 U19B1, U19B2 - Techn-Tact
19:00 Keeperstraining
14:30 U10B1, U10B2 - Techn-Tact
19:00 U19B3, U19B4 - Techn-Tact
17:30 U12B1 - Techn-Tact
10:00 Dragons U12B-2 - Victory U12B-1
15:00 Beerschot H-1 - Victory H-1
19:00 U19G3, U19G4 - Techn-Tact
20:00 OT meeting
14:30 U10B3 - Techn-Tact
19:00 U19G2 - Techn-Tact
17:30 U12G1 - Techn-Tact
10:00 Dragons U9B-3 - Victory U9B-3
15:00 Victory D-5 - Indiana D-3
19:00 U19G5 - Techn-Tact
20:30 He 1 - Techn-Tact
14:30 U8B1, U8B2, U8B, U8B4, U8B5 - Techn-Tact
19:00 U19G3 - Techn-Tact
18:00 U10B2, U10B3 - Techn-Tact
10:00 Mechelse U8G-3 - Victory U8G-5
15:00 Victory D-6 - Isca D-1
20:30 JL 1 30+, Gen1, Gen2, JL 2 30+ - Techn-Tact
20:30 Da 6, Da 7, Da 9 - Techn-Tact
14:30 U9B1, U9B2, U9B3 - Techn-Tact
19:00 U19G4 - Techn-Tact
18:00 U10G2, U10G3 - Techn-Tact
10:00 Olympia U10B-1 - Victory U10B-2
16:30 Braxgata D-7 - Victory D-11
20:30 JL 1 30+, Gen1, Gen2, JL 2 30+ - Techn-Tact
20:30 He 5 - Techn-Tact
14:30 U9G1, U9G2 - Techn-Tact
19:00 U19G5 - Techn-Tact
18:00 U11G2, U11G3 - Techn-Tact
10:00 Olympia U10G-3 - Victory U10G-3
16:30 Indiana D-5 - Victory D-9
20:30 Victory G-1 - Hermes G-1
20:30 OLH, OLD - Techn-Tact
14:30 U12B1, U12B2, U11B1, U11B2 - Fysiek
20:30 He 3, He 4 - Techn-Tact
18:00 U12B2, U11B2 - Techn-Tact
10:30 Dender U8B-1 - Victory U8B-2
17:00 Louvain-La-Neuve H-2 - Victory H-2
20:30 Victory G-2 - Isca G-1
15:00 U10G1 - Techn-Tact
20:30 Lad 1 35+, Lad 2 35+ - Techn-Tact
18:00 U12G2, U12G3 - Techn-Tact
10:30 Victory U11G-1 - Indiana U11G-1
20:30 Victory L-2 - Herakles L-1
15:00 U10G2, U10G3 - Techn-Tact
20:30 OLH, OLD - Techn-Tact
18:00 U9B1, U9B2, U9B3 - Techn-Tact
10:30 Victory U8B-3 - Herakles U8B-1
15:30 U14G1 - Techn-Tact
20:30 trim - Techn-Tact
18:00 U9G1, U9G2 - Techn-Tact
10:30 Victory U8B-5 - Antwerp U8B-3
15:30 U14G2 - Techn-Tact
18:30 U16B1 - Techn-Tact
11:00 Duty 11-14
15:30 Keeperstraining
18:30 U19G1 - Techn-Tact
11:00 Keerbergen U7B-2 - Victory U7B-4
15:30 Oef15, Oef14, Oef13, Oef12, Oef11 - Techn-Tact
19:00 U14G1 - Techn-Tact
11:00 Wellington U11B-1 - Victory U11B-1
15:30 U14G5 - Techn-Tact
19:00 U19B1 - Techn-Tact
11:30 Victory U14B-1 - White Star U14B-1
15:30 Victory U8B-4 - Olympia U8B-4
19:00 U14B1 - Techn-Tact
11:30 Waterloo Ducks U14G-1 - Victory U14G-1
15:30 U11G1, U11G2, U11G3, U12G1 , U12G2, U12G3 - Fysiek
19:00 U16G1 - Techn-Tact
11:30 White Star U16B-1 - Victory U16B-1
16:00 U11G1 - Techn-Tact
20:00 He 1 - Techn-Tact
11:30 Louvain-La-Neuve U12G-1 - Victory U12G-1
16:00 U11G2, U11G3 - Techn-Tact
20:30 Da 10, Da 11 - Techn-Tact
11:30 Victory U8B-1 - White Star U8B-1
16:00 U12G1 - Techn-Tact
20:30 He 10 - Techn-Tact
11:30 Victory U9G-1 - Brugge U9G-2
16:00 U12G2, U12G3 - Techn-Tact
12:00 Blackbirds U7G-2 - Victory U7G-4
16:00 U10G1, U10G2, U10G3 - Fysiek
12:00 Braxgata U8G-1 - Victory U8G-2
16:30 U16B3 - Techn-Tact
12:00 Brugge U9G-1 - Victory U9G-2
17:00 U14B1 - Techn-Tact
12:00 Gantoise U7G-1 - Victory U7G-2
17:00 U14B2 - Techn-Tact
12:30 Mechelse U14G-4 - Victory U14G-4
17:00 U16B1, BFU14B1 - Techn-Tact
12:30 Herakles U11G-1 - Victory U11G-3
17:00 U19G1, BFU16G1 - Techn-Tact
12:30 Victory U7B-1 - Victory U7B-2
17:30 VW - Techn-Tact
12:30 Victory U7B-3 - Braxgata U7B-2
18:00 Olympia U14B-1 - Victory U14B-3
12:30 Victory U7G-1 - Indiana U7G-3
18:00 U19B1, BFU16B1 - Techn-Tact
12:30 Victory U8G-3 - Braxgata U8G-3
18:30 D1 - Techn-Tact
13:00 Victory U16B-3 - Braxgata U16B-2
18:30 U14B3 - Techn-Tact
13:00 Gantoise U10G-1 - Victory U10G-1
18:30 U14B4 - Techn-Tact
13:30 Victory U12G-2 - Lokeren U12G-1
19:00 U16B2 - Techn-Tact
13:30 Victory U7G-3 - Taxandria U7G-1
20:00 He 1 - Techn-Tact
13:30 Victory U9B-2 - Mechelse U9B-2
20:30 Da 3, Da 4 - Techn-Tact
15:00 Beerschot D-2 - Victory D-4
20:30 Da 8, Da 8 (5) - Techn-Tact
15:00 Dragons U19G-5 - Victory U19G-5
20:30 He 7, He 8, He 9, He 6 - Techn-Tact
15:00 Victory U19B-1 - Old Club U19B-1
20:30 Mas1 - Techn-Tact
15:00 Victory U19B-4 - Hermes U19B-2
15:00 Victory U19G-2 - Amicale Anderlecht U19G-1
16:30 Mechelse D-7 - Victory D-7
16:30 Stix U19G-1 - Victory U19G-3
16:30 Victory D-2 - Braxgata D-2
16:30 Victory U19G-4 - Mol U19G-2
18:00 Victory D-10 - Blackbirds D-1
10111213141516
10:00 Familietornooi 2023
9:00 Victory Academy Paasstage 2023
9:00 Victory Academy Paasstage 2023
9:00 Victory Academy Paasstage 2023
9:00 Victory Academy Paasstage 2023
10:00 Dragons U16B-2 - Victory U16B-1
10:00 Eclair H-1 - Victory H-6
20:30 Victory G-2 - Blackbirds G-1
18:30 D1 - Techn-Tact
18:30 D1 - Techn-Tact
20:30 Easter Hockey
16:00 D1 - Techn-Tact
10:00 Rasante U16G-1 - Victory U16G-2
10:00 Hermes H-3 - Victory H-3
20:30 He 1 - Techn-Tact
20:00 He 1 - Techn-Tact
20:30 He 3, He 4 - Techn-Tact
20:00 He 1 - Techn-Tact
10:00 Victory U16G-1 - Uccle Sport U16G-1
10:00 Meetjesland H-1 - Victory H-10
20:30 Mechelse D-4 - Victory D-4
20:30 Da 3, Da 4 - Techn-Tact
20:30 Lad 1 35+, Lad 2 35+ - Techn-Tact
10:00 Aalst U12G-1 - Victory U12G-3
10:00 Oree M-1 - Victory M-1
20:30 Da 8, Da 8 (5) - Techn-Tact
20:30 OLH, OLD - Techn-Tact
10:00 Olympia U8G-2 - Victory U8G-4
10:00 Stix H-2 - Victory H-9
20:30 He 7, He 8, He 9, He 6 - Techn-Tact
20:30 trim - Techn-Tact
10:00 Victory U10B-1 - Merode U10B-1
10:00 Victory H-4 - Gantoise H-5
20:30 Leuven H-7 - Victory H-5
10:30 Victory U10B-3 - Blue Sox U10B-2
10:00 Victory H-7 - Hoegaarden H-2
20:30 Mas1 - Techn-Tact
10:30 Victory U8G-5 - Dendermonde U8G-1
11:30 Victory H-5 - Brugge H-3
11:00 Victory U8B-2 - Dragons U8B-1
12:00 Antwerp D-3 - Victory D-6
11:30 Antwerp U14G-1 - Victory U14G-1
12:00 Mechelse D-2 - Victory D-2
11:30 Victory U14B-1 - Old Club U14B-1
12:00 Victory D-1 - Antwerp D-1
13:00 Victory D-11 - Saint-Georges D-2
13:00 Victory H-8 - Wildcats H-1
13:00 Victory U19B-2 - Mol U19B-1
13:30 Olympia D-2 - Victory D-8
14:00 Waterloo Ducks U11G-1 - Victory U11G-1
14:00 Master Clinic Dames 1
15:00 Taxandria U19B-1 - Victory U19B-1
14:00 Victory U8B-2 - Gantoise U8B-2
15:00 Victory U19G-2 - Brugge U19G-1
15:00 Victory D-7 - Green Devils D-2
15:00 Victory H-1 - Louvain-La-Neuve H-1
16:30 Hoegaarden D-2 - Victory D-10
17:00 Victory H-2 - Herakles H-3
17181920212223
17:30 U14G1, U14G2 - Techn-Tact
13:00 Lessenreeks Hockey Sint Rita
13:30 U11B1 - Techn-Tact
9:00 Sportdag Sint Ludgardis Antwerpen
16:00 D1 - Techn-Tact
8:00 Duty 8-11
8:30 Leopold U14B-2 - Victory U14B-2
17:30 U16G2 - Techn-Tact
17:00 Keeperstraining
13:30 U12B1 - Techn-Tact
17:30 U14G3 - Techn-Tact
20:00 He 1 - Techn-Tact
8:30 Victory U14B-4 - Mechelse U14B-3
10:00 Aalst H-1 - Victory H-8
17:30 U19G1, U19G2 - Techn-Tact
17:30 U16G3, U16G4 - Techn-Tact
13:30 U12B2, U11B2 - Techn-Tact
17:30 U14G4 - Techn-Tact
8:30 Victory U14G-3 - Noorderkempen U14G-1
10:00 Victory H-3 - Dragons H-6
17:30 U14B3, U14B4 - Techn-Tact
17:30 U19B3, U19B4 - Techn-Tact
13:30 U7B1, U7B2, U7B3, U7B4 - Techn-Tact
17:30 U16B4 - Techn-Tact
8:30 Rotselaar U8B-1 - Victory U8B-4
10:00 Victory M-1 - Rasante M-1
17:30 U14G3, U14G4, U14G5 - Techn-Tact
18:00 Keeperstraining
13:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7G4 - Techn-Tact
17:30 U16G1 - Techn-Tact
8:30 Victory U12B-1 - Braxgata U12B-2
11:30 Dragons H-5 - Victory H-4
18:30 U16B3 - Techn-Tact
18:30 D1 - Techn-Tact
13:30 U8G1, U8G2, U8G3, U8G4, U8G5 - Techn-Tact
17:30 U16G2 - Techn-Tact
8:30 Victory U12B-2 - Beerschot U12B-2
11:30 Gantoise H-8 - Victory H-7
18:30 U16B4 - Techn-Tact
18:30 U14B1, U14B2 - Techn-Tact
14:00 U10B1, U10B2, U10B3 - Fysiek
17:30 U16G3 - Techn-Tact
9:00 Herakles U10B-1 - Victory U10B-2
11:30 Victory H-10 - Dender H-1
19:00 U16B1, U16B2 - Techn-Tact
18:30 U16G1, BFU14G1 - Techn-Tact
14:30 Oef17(2), Oef18, Oef17, Oef16 - Techn-Tact
17:30 U16G4 - Techn-Tact
9:00 Herakles U11G-1 - Victory U11G-2
11:30 Victory H-6 - Knokke H-1
19:00 U19B1, U19B2 - Techn-Tact
19:00 Keeperstraining
14:30 U10B1, U10B2 - Techn-Tact
19:00 U19B2 - Techn-Tact
9:30 Victory U11B-2 - Artemis U11B-1
12:00 Braxgata D-1 - Victory D-1
19:00 U19G3, U19G4 - Techn-Tact
20:30 He 1 - Techn-Tact
14:30 U10B3 - Techn-Tact
19:00 U19B3, U19B4 - Techn-Tact
9:30 Victory U11G-3 - Artemis U11G-1
12:00 Dragons D-3 - Victory D-5
19:00 U19G5 - Techn-Tact
20:30 Da 6, Da 7, Da 9 - Techn-Tact
14:30 U8B1, U8B2, U8B, U8B4, U8B5 - Techn-Tact
19:00 U19G2 - Techn-Tact
10:00 Braxgata U16G-2 - Victory U16G-3
12:00 Merode D-1 - Victory D-9
20:00 Victory D-8 - Dragons D-5
20:30 He 5 - Techn-Tact
14:30 U9B1, U9B2, U9B3 - Techn-Tact
19:00 U19G3 - Techn-Tact
10:00 Louvain-La-Neuve U16G-1 - Victory U16G-1
13:00 Gantoise H-5 - Victory H-5
20:30 Braxgata G-3 - Victory G-2
20:30 OLH, OLD - Techn-Tact
14:30 U9G1, U9G2 - Techn-Tact
19:00 U19G4 - Techn-Tact
10:00 Racing U14B-1 - Victory U14B-1
13:00 Victory H-9 - Mechelse H-7
20:30 Indiana G-1 - Victory G-1
14:30 U12B1, U12B2, U11B1, U11B2 - Fysiek
19:00 U19G5 - Techn-Tact
10:00 Victory U14B-2 - Pingouin U14B-2
13:15 Leuven D-4 - Victory D-4
20:30 JL 1 30+, Gen1, Gen2, JL 2 30+ - Techn-Tact
15:00 U10G1 - Techn-Tact
20:30 He 3, He 4 - Techn-Tact
10:00 Victory U14G-1 - Stix U14G-1
13:15 Pingouin H-3 - Victory H-2
20:30 Leuven L-2 - Victory L-1
15:00 U10G2, U10G3 - Techn-Tact
20:30 Lad 1 35+, Lad 2 35+ - Techn-Tact
10:00 Beveren U10B-1 - Victory U10B-3
13:15 Victory D-8 - Vrijbroek D-1
20:30 Victory D-9 - Braxgata D-6
15:30 U14G1 - Techn-Tact
20:30 OLH, OLD - Techn-Tact
10:00 Braxgata U10G-3 - Victory U10G-2
13:30 Keerbergen U16G-3 - Victory U16G-4
15:30 U14G2 - Techn-Tact
20:30 trim - Techn-Tact
10:00 Brugge U9G-1 - Victory U9G-1
14:00 Taxandria U7G-1 - Victory U7G-3
15:30 Keeperstraining
10:00 Dendermonde U9B-1 - Victory U9B-2
14:30 U10B3 - Beveren U10 Boys
15:30 Oef15, Oef14, Oef13, Oef12, Oef11 - Techn-Tact
10:30 Gantoise U8B-2 - Victory U8B-2
14:30 Victory U9B-1 - Dragons U9B-2
15:30 U14G5 - Techn-Tact
10:30 Oree U11B-1 - Victory U11B-1
15:00 Victory D-6 - Victory D-7
15:30 U11G1, U11G2, U11G3, U12G1 , U12G2, U12G3 - Fysiek
10:30 Victory U12G-3 - Beveren U12G-1
16:30 Victory D-3 - Hermes D-2
16:00 U11G1 - Techn-Tact
10:30 Victory U7B-2 - Braxgata U7B-1
17:00 Victory U16G-3 - Beerschot U16G-1
16:00 U11G2, U11G3 - Techn-Tact
10:30 Victory U7G-4 - Keerbergen U7G-2
16:00 U12G1 - Techn-Tact
10:30 Victory U9B-3 - Herakles U9B-2
16:00 U12G2, U12G3 - Techn-Tact
11:00 Duty 11-14
16:00 U10G1, U10G2, U10G3 - Fysiek
11:00 Antwerp U7B-2 - Victory U7B-1
16:30 U16B3 - Techn-Tact
11:00 Hoegaarden U12G-1 - Victory U12G-1
17:00 U14B1 - Techn-Tact
11:00 Olympia U8G-3 - Victory U8G-3
17:00 U14B2 - Techn-Tact
11:00 Stix U8G-1 - Victory U8G-2
17:00 U16B1, BFU14B1 - Techn-Tact
11:30 Daring U14G-1 - Victory U14G-2
17:00 U19G1, BFU16G1 - Techn-Tact
11:30 Keerbergen U14B-2 - Victory U14B-3
17:30 VW - Techn-Tact
11:30 Victory U16B-1 - Baudouin U16B-1
18:00 U19B1, BFU16B1 - Techn-Tact
11:30 Victory U16B-3 - Artemis U16B-1
18:30 D1 - Techn-Tact
11:30 Leuven U7B-4 - Victory U7B-4
18:30 U14B3 - Techn-Tact
11:30 Victory U10G-1 - Oree U10G-1
18:30 U14B4 - Techn-Tact
11:30 Victory U8B-3 - Dragons U8B-3
19:00 U16B2 - Techn-Tact
11:30 Victory U8G-4 - Dragons U8G-2
20:00 He 1 - Techn-Tact
11:30 Victory U9B-1 - Dragons U9B-1
20:30 Da 3, Da 4 - Techn-Tact
12:00 Braxgata U8B-1 - Victory U8B-1
20:30 Da 8, Da 8 (5) - Techn-Tact
12:00 Gantoise U11G-1 - Victory U11G-1
20:30 He 7, He 8, He 9, He 6 - Techn-Tact
12:30 Vrijbroek U14G-1 - Victory U14G-4
20:30 Mas1 - Techn-Tact
12:30 Indiana U7G-2 - Victory U7G-2
12:30 Victory U10B-1 - Isca U10B-1
12:30 Victory U7B-3 - Lokeren U7B-1
12:30 Victory U7G-1 - Gantoise U7G-1
12:30 Victory U9G-2 - Rapid U9G-1
13:00 Olympia U16B-1 - Victory U16B-4
13:00 Victory U16G-2 - Oree U16G-2
13:00 Victory U16G-4 - Beveren U16G-1
13:30 Victory U10G-3 - Antwerp U10G-2
13:45 Uccle Sport U16B-2 - Victory U16B-2
15:00 Blackbirds U19G-1 - Victory U19G-4
15:00 Isca U19B-1 - Victory U19B-3
15:00 Oree U19G-1 - Victory U19G-1
15:00 Victory D-2 - Leuven D-2
15:00 Victory U19B-1 - Herakles U19B-1
15:00 Victory U19G-5 - Beveren U19G-1
15:30 Eclair D-1 - Victory D-11
16:00 Uccle Sport U19G-1 - Victory U19G-2
16:30 Victory D-10 - Leuven D-5
16:30 Victory U19B-2 - Sint-Truiden U19B-1
16:30 Victory U19G-3 - Lynx U19G-1
18:00 Victory U19B-4 - Knokke U19B-1
24252627282930
17:30 U14G1, U14G2 - Techn-Tact
13:00 Lessenreeks Hockey Sint Rita
13:30 U11B1 - Techn-Tact
17:30 U14G3 - Techn-Tact
16:00 D1 - Techn-Tact
8:00 Duty 8-11
10:00 Braxgata H-6 - Victory H-7
17:30 U16G2 - Techn-Tact
17:00 Keeperstraining
13:30 U12B1 - Techn-Tact
17:30 U14G4 - Techn-Tact
17:00 Duty Friday's @Victory
8:30 Keerbergen U14G-1 - Victory U14G-3
10:00 Gantoise H-9 - Victory H-10
17:30 U19G1, U19G2 - Techn-Tact
17:30 U16G3, U16G4 - Techn-Tact
13:30 U12B2, U11B2 - Techn-Tact
17:30 U16B4 - Techn-Tact
17:00 U7B1, U7B2, U7B3, U7B4 - Techn-Tact
8:30 Victory U14B-3 - Dragons U14B-3
10:00 Hoegaarden M-1 - Victory M-1
17:30 U14B3, U14B4 - Techn-Tact
17:30 U19B3, U19B4 - Techn-Tact
13:30 U7B1, U7B2, U7B3, U7B4 - Techn-Tact
17:30 U16G1 - Techn-Tact
17:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7G4 - Techn-Tact
8:30 Victory U14G-4 - Keerbergen U14G-2
10:00 Victory H-5 - Dragons H-5
17:30 U14G3, U14G4, U14G5 - Techn-Tact
18:00 Keeperstraining
13:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7G4 - Techn-Tact
17:30 U16G2 - Techn-Tact
17:00 U8B1, U8B2, U8B, U8B4, U8B5 - Techn-Tact
8:30 Victory U11B-1 - Mechelse U11B-1
10:00 Victory H-9 - Gantoise H-8
18:30 U16B3 - Techn-Tact
18:30 D1 - Techn-Tact
13:30 U8G1, U8G2, U8G3, U8G4, U8G5 - Techn-Tact
17:30 U16G3 - Techn-Tact
17:00 U8G1, U8G2, U8G3, U8G4, U8G5 - Techn-Tact
8:30 Victory U12G-1 - Mechelse U12G-1
11:30 Leopard H-1 - Victory H-6
18:30 U16B4 - Techn-Tact
18:30 U14B1, U14B2 - Techn-Tact
14:00 U10B1, U10B2, U10B3 - Fysiek
17:30 U16G4 - Techn-Tact
17:30 U10G1, U11G1 - Techn-Tact
9:30 Victory U10G-2 - Beerschot U10G-1
11:30 Victory H-4 - Leuven H-6
19:00 U16B1, U16B2 - Techn-Tact
18:30 U16G1, BFU14G1 - Techn-Tact
14:30 Oef17(2), Oef18, Oef17, Oef16 - Techn-Tact
19:00 U19B2 - Techn-Tact
17:30 U11B1, U10B1 - Techn-Tact
9:30 Victory U12B-1 - Antwerp U12B-1
11:30 Victory H-8 - Leopard H-2
19:00 U19B1, U19B2 - Techn-Tact
19:00 Keeperstraining
14:30 U10B1, U10B2 - Techn-Tact
19:00 U19B3, U19B4 - Techn-Tact
17:30 U12B1 - Techn-Tact
10:00 LARA U14B-1 - Victory U14B-1
12:00 Herakles D-5 - Victory D-6
19:00 U19G3, U19G4 - Techn-Tact
20:30 He 1 - Techn-Tact
14:30 U10B3 - Techn-Tact
19:00 U19G2 - Techn-Tact
17:30 U12G1 - Techn-Tact
10:00 Parc U16B-1 - Victory U16B-1
12:00 Victory D-1 - Dragons D-1
19:00 U19G5 - Techn-Tact
20:30 Da 6, Da 7, Da 9 - Techn-Tact
14:30 U8B1, U8B2, U8B, U8B4, U8B5 - Techn-Tact
19:00 U19G3 - Techn-Tact
18:00 U10B2, U10B3 - Techn-Tact
10:00 Victory U14B-2 - Hermes U14B-1
13:15 Victory D-5 - Dragons D-4
20:30 Braxgata L-2 - Victory L-2
20:30 He 5 - Techn-Tact
14:30 U9B1, U9B2, U9B3 - Techn-Tact
19:00 U19G4 - Techn-Tact
18:00 U10G2, U10G3 - Techn-Tact
10:00 Victory U16G-1 - Waterloo Ducks U16G-1
13:15 Victory D-7 - Herakles D-4
20:30 Isca JL-2 - Victory JL-1
20:30 OLH, OLD - Techn-Tact
14:30 U9G1, U9G2 - Techn-Tact
19:00 U19G5 - Techn-Tact
18:00 U11G2, U11G3 - Techn-Tact
10:00 Antwerp U10B-3 - Victory U10B-3
13:30 Braxgata D-6 - Victory D-8
20:30 JL 1 30+, Gen1, Gen2, JL 2 30+ - Techn-Tact
14:30 U12B1, U12B2, U11B1, U11B2 - Fysiek
20:30 He 3, He 4 - Techn-Tact
18:00 U12B2, U11B2 - Techn-Tact
10:00 Blackbirds U11G-1 - Victory U11G-3
15:00 Victory D-4 - Mechelse D-4
20:30 JL 1 30+, Gen1, Gen2, JL 2 30+ - Techn-Tact
15:00 U10G1 - Techn-Tact
20:30 Lad 1 35+, Lad 2 35+ - Techn-Tact
18:00 U12G2, U12G3 - Techn-Tact
10:00 Braxgata U10B-1 - Victory U10B-1
15:00 Victory D-9 - Noorderkempen D-2
20:30 Victory G-1 - Gantoise G-1
15:00 U10G2, U10G3 - Techn-Tact
20:30 OLH, OLD - Techn-Tact
18:00 U9B1, U9B2, U9B3 - Techn-Tact
10:00 Mechelse U8B-4 - Victory U8B-4
15:00 Victory H-2 - Langeveld H-2
20:30 Victory JL-2 - Olympia JL-1
15:30 U14G1 - Techn-Tact
20:30 trim - Techn-Tact
18:00 U9G1, U9G2 - Techn-Tact
10:00 Mechelse U8G-1 - Victory U8G-1
20:30 Victory L-1 - Herakles L-1
15:30 U14G2 - Techn-Tact
20:30 Victory H-5 - Victory H-4
18:30 U16B1 - Techn-Tact
10:00 Noorderkempen U12B-1 - Victory U12B-2
15:30 Keeperstraining
18:30 U19G1 - Techn-Tact
10:30 Victory U11G-2 - Artemis U11G-1
15:30 Oef15, Oef14, Oef13, Oef12, Oef11 - Techn-Tact
19:00 U14G1 - Techn-Tact
10:30 Victory U7G-2 - Victory U7G-1
15:30 U14G5 - Techn-Tact
19:00 U19B1 - Techn-Tact
10:30 Victory U8G-5 - Beveren U8G-1
15:30 U11G1, U11G2, U11G3, U12G1 , U12G2, U12G3 - Fysiek
19:00 U14B1 - Techn-Tact
10:30 Victory U9B-3 - Keerbergen U9B-1
16:00 U11G1 - Techn-Tact
19:00 U16G1 - Techn-Tact
11:00 Duty 11-14
16:00 U11G2, U11G3 - Techn-Tact
20:00 He 1 - Techn-Tact
11:00 Beerschot U7B-2 - Victory U7B-3
16:00 U12G1 - Techn-Tact
20:30 Da 10, Da 11 - Techn-Tact
11:00 Beerschot U8B-1 - Victory U8B-1
16:00 U12G2, U12G3 - Techn-Tact
20:30 He 10 - Techn-Tact
11:00 Olympia U8G-1 - Victory U8G-3
16:00 U10G1, U10G2, U10G3 - Fysiek
11:00 Roeselare U9G-1 - Victory U9G-2
16:30 U16B3 - Techn-Tact
11:00 Wolvendael U11G-1 - Victory U11G-1
17:00 U14B1 - Techn-Tact
11:30 Dragons U14B-4 - Victory U14B-4
17:00 U14B2 - Techn-Tact
11:30 Victory U14G-1 - Uccle Sport U14G-1
17:00 U16B1, BFU14B1 - Techn-Tact
11:30 Victory U16G-4 - Braxgata U16G-4
17:00 U19G1, BFU16G1 - Techn-Tact
11:30 Victory U10G-1 - White Star U10G-1
17:00 Artemis U11G-1 - Victory U11G-3
11:30 Victory U7B-4 - Herakles U7B-3
17:30 VW - Techn-Tact
11:30 Victory U7G-4 - Mol U7G-1
18:00 U19B1, BFU16B1 - Techn-Tact
11:30 Victory U9B-2 - Beerschot U9B-2
18:30 D1 - Techn-Tact
12:00 Antwerp U7B-1 - Victory U7B-1
18:30 U14B3 - Techn-Tact
12:00 Antwerp U7G-2 - Victory U7G-3
18:30 U14B4 - Techn-Tact
12:00 Dragons U11B-3 - Victory U11B-2
19:00 U16B2 - Techn-Tact
12:00 Saint-Georges U12G-1 - Victory U12G-2
20:00 He 1 - Techn-Tact
12:15 Blue Lions U14G-1 - Victory U14G-2
20:30 Da 3, Da 4 - Techn-Tact
12:15 Verviers U16G-1 - Victory U16G-2
20:30 Da 8, Da 8 (5) - Techn-Tact
12:30 Victory U10B-2 - Mol U10B-1
20:30 He 7, He 8, He 9, He 6 - Techn-Tact
12:30 Victory U8B-2 - Aalst U8B-1
20:30 Mas1 - Techn-Tact
12:30 Victory U8B-5 - Beerschot U8B-3
12:30 Victory U9G-1 - Rapid U9G-1
13:00 Victory U16B-2 - Leuven U16B-2
13:00 Victory U16B-4 - Taxandria U16B-2
13:30 Victory U7B-2 - Antwerp U7B-2
13:30 Victory U8G-2 - Antwerp U8G-1
14:45 Mol U16B-1 - Victory U16B-3
15:00 Daring U19B-1 - Victory U19B-1
15:00 Dendermonde U19B-1 - Victory U19B-4
15:00 Olympia U19G-2 - Victory U19G-5
15:00 Victory D-11 - Dender D-1
15:00 Victory U19B-3 - Victory U19B-2
15:00 Victory U19G-1 - Waterloo Ducks U19G-1
15:15 Blue Lions U16G-1 - Victory U16G-3
16:30 Beerschot D-2 - Victory D-3
16:30 Gantoise D-2 - Victory D-2
16:30 Victory U19G-3 - Oree U19G-2
16:30 Victory U19G-4 - Antwerp U19G-3
17:00 Blue Lions U19G-1 - Victory U19G-2

Verplaatsen van wedstrijden

Een kleine herinnering: zaterdag 1 april en zondag 2 april, eerste weekend van paasvakantie heeft de KBHB een competitieweekend ingepland. Informeer tijdig bij je ploeg naar de aanwezigheden voor de wedstrijd.

Heb je een weekend onvoldoende spelers? Het is toegelaten om wedstrijden te verplaatsen, maar onder de volgende voorwaarden:

  • Ploegen die een datum- en /of uur wijziging in de programmering willen zien moeten eerst via e-mail het akkoord van de tegenstander krijgen en vervolgens de wijziging minstens 4 dagen voor de nieuwe datum doorgeven aan het secretariaat. Wij helpen jullie met het opvragen van de contactgegevens indien je ze niet kan vinden op de website van de club.
  • Elke uitgestelde wedstrijd moet worden gespeeld uiterlijk de dag voor de laatste wedstrijd van het kampioenschap in de betrokken reeks. Voor alle divisies van de Belgian League (Dames 1 & Heren 1) moet de nieuwe datum vroeger vallen dan de oorspronkelijke datum.
LET's Party

Community nieuws

Blijf op de hoogte van onze Hockey community

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

Not every victory happens on the pitch

Victory Clubnieuws

Blijf op de hoogte over onze club. 

Beachtornooi 2024

Beachtornooi 2024

De scholen in de omgeving van Victory zijn gebeld en yes deexamens eindigen in de meeste scholen op donderdag 20 ...
Lees meer

Event kalender voorjaar 2024

Aankomende events om met stip in je agenda te plaatsen: Zondag 14 april: ReVive Donderdag 25 april: Student Hockey Toernooi Vrijdag 10 ...
Lees meer
Proeflessen

Proeflessen kandidaat nieuwe jeugdleden op Victory

Ken jij iemand die net als jij ook zin heeft om hockey te spelen?
Lees meer
together with our partners