UPDATE: Algemene afgelasting trainingen vrijdag 23/02/2018 t/m woensdag 28/02/2018

Gezien de huidige toestanden van de velden en de weersvoorspelling voor de komende dagen, worden alle trainingen van vrijdag 23 februari tot en met woensdag 28 februari gecanceld, zowel op Victory als op de Wilrijkse Pleinen.

Maak van de vrijgekomen tijd gebruik om met samen met je team iets anders te doen: een teambuilding activiteit of een gezellige fysieke training. Het initiatief hiervoor ligt bij de Manager en de Coach van het team. Op de club hebben we helaas geen mogelijkheid hiervoor. De velden zijn niet bespeelbaar! De club blijft gesloten.

Maandag 26/02 volgt een nieuwe algemene update voor de rest van de week. Geniet van jullie weekend!

11/12/2017 - Beste Winterhockeyers, bij Lees meer vind je de planning per club voor het Antwerps Wintercriterium U14-U16-U19.

Eventuele wijzigingen zullen steeds op deze pagina terug te vinden zijn. Alvast een fijn eindejaar toegewenst en veel hockeyplezier.

23/11/2017 - Bedankt om ook dit jaar weer massaal ploegen in te schrijven voor het Antwerps wintercriterium U7-U12. We hopen er een leuke en sportieve boel van te maken. Gelieve in onderstaande links de detailplanning per ploeg te vinden  Gelieve rekening te houden met mogelijks lichte wijzigingen in de komende dagen, gelieve dus steeds finaal te checken door hier te klikken.

WEDSTRIJDEN Royal Victory H.C.

Vergeet niet om de website van de club waar je op speelt te controleren om te zien of de velden bespeelbaar zijn.
Antwerp - BeerschotBraxgataDragonsHeraklesVictory

Alvast veel Wintercriterium plezier gewenst!

Klik bij lees meer om te weten wat je moet doen als je een wedstrijd wil verplaatsen.

Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
24/02/2018 08:00 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): ANTW4 - VICT2 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 08:00 08:30 09:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW3 - VICT1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 09:00 09:00 10:00 U12 Girls VHL 3A (2): VICT2 - BRAX4 VICTORY VICT2
24/02/2018 09:00 09:00 10:00 U9 Girls VHL 1 (2): VICT1 - HERA1 VICTORY VICT2
24/02/2018 09:00 09:00 10:00 U9 Girls VHL 3A (2): VICT3 - MECH2 VICTORY VICT2
24/02/2018 10:00 10:00 11:00 U11 Girls VHL 4B (2): KEMP1 - VICT2 NOORDERKEMPEN KEMP1
24/02/2018 10:00 10:00 11:00 U10 Boys VHL 2B (2): VICT1 - DRAG2 VICTORY VICT2
24/02/2018 10:00 10:00 11:00 U9 Boys VHL 3B (2): VICT4 - MECH2 VICTORY VICT2
24/02/2018 09:30 10:00 11:00 U9 Girls VHL 4C (2): VICT5 - DRAG4 VICTORY VICT2
24/02/2018 09:35 10:00 11:00 U9 Boys VHL 3B (2): DRAG3 - VICT3 DRAGONS. DRAG4
24/02/2018 09:55 10:00 11:00 U9 Boys VHL 4D (2): BEER2 - VICT5 BEERSCHOT BEER2
24/02/2018 09:35 10:00 11:00 U9 Girls VHL 4B (2): DRAG3 - VICT4 DRAGONS. DRAG4
24/02/2018 09:25 10:30 11:30 U9 Boys VHL 3C (2): STRU1 - VICT1 SINT TRUIDEN STRU1
24/02/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3C (2): LION1 - VICT4 Blue Lions HC Tervuren LION1
24/02/2018 09:20 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4B (2): KNOK1 - VICT3 KNOKKE KNOK1
24/02/2018 11:00 11:00 12:00 U12 Boys VHL 4B (2): VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT2
24/02/2018 11:00 11:00 12:00 U9 Boys VHL 2A (2): VICT2 - TEMS1 VICTORY VICT2
24/02/2018 11:00 11:00 12:00 U9 Girls VHL 1 (2): STIX1 - VICT2 HASSELT STIX STIX2
24/02/2018 11:00 11:00 11:50 U7 Boys VHL 2B (2): VICT3 - KEER1 VICTORY VICT2
24/02/2018 11:00 11:00 11:50 U7 Girls VHL 3B (2): VICT2 - KEER1 VICTORY VICT2
24/02/2018 12:00 12:00 13:00 U10 Boys VHL 4C (2): VICT3 - LEUV3 VICTORY VICT2
24/02/2018 12:00 12:00 13:00 U9 Boys VHL 4E (2): VICT6 - LEUV4 VICTORY VICT2
24/02/2018 12:00 12:00 12:50 U7 Boys VHL 2A (2): VICT2 - TEMS1 VICTORY VICT2
24/02/2018 12:00 12:00 12:50 U7 Girls VHL 2 (2): VICT1 - BRAX2 VICTORY VICT2
24/02/2018 11:55 12:30 13:30 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): ISCA1 - VICT2 ISCA ISCA1
24/02/2018 12:10 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3B (2): BRAX2 - VICT5 BRAXGATA BRAX3
24/02/2018 13:00 13:00 14:00 U11 Boys VHL 1 (2): VICT1 - GANT1 VICTORY VICT2
24/02/2018 13:00 13:00 14:00 U11 Girls VHL 1 (2): VICT1 - GANT1 VICTORY VICT2
24/02/2018 12:35 13:00 14:00 U10 Girls VHL 4B (2): DRAG3 - VICT1 DRAGONS. DRAG3
24/02/2018 13:45 14:30 16:00 Taxa - U19B1
25/02/2018 10:05 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - VICT3 TEMSE TEMS2
25/02/2018 11:40 12:00 13:25 Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: HERA1 - VICT1 HERAKLES HERA1
25/02/2018 13:30 14:00 15:25 U14 Girls VHL 3D (2): KEER2 - VICT6 KEERBERGEN KEER1
25/02/2018 13:45 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: LANG1 - VICT1 LEOPOLD LEOP1
25/02/2018 15:00 15:00 16:25 U16 Boys VHL 1B (2): VICT2 - HERA2 VICTORY VICT2
03/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 2B (2): VICT5 - HERA3 VICTORY VICT1
03/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3C (2): VICT5 - ANTW5 VICTORY VICT3
03/03/2018 09:00 09:00 10:00 U10 Boys VHL 4C (2): VICT2 - BEER2 VICTORY VICT2
03/03/2018 09:00 09:00 10:00 U10 Girls VHL 4B (2): VICT1 - ANTW4 VICTORY VICT2
03/03/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A (2): ANTW5 - VICT2 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 09:00 09:30 10:30 U11 Girls VHL 1 (2): KEER1 - VICT1 KEERBERGEN KEER1
03/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): VICT1 - OREE1 VICTORY VICT1
03/03/2018 09:15 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): LEOP1 - VICT1 LEOPOLD LEOP1
03/03/2018 10:00 10:00 11:00 U12 Girls VHL 1 (2): VICT1 - TEMS1 VICTORY VICT2
03/03/2018 09:25 10:00 11:25 U14 Boys Nat. 1B (2): LEUV1 - VICT1 LEUVEN LEUV1
03/03/2018 09:40 10:00 11:00 U12 Boys VHL 4B (2): BRAX5 - VICT1 BRAXGATA BRAX3
03/03/2018 09:35 10:00 11:00 U11 Boys VHL 1 (2): DRAG2 - VICT1 DRAGONS. DRAG3
03/03/2018 09:05 10:00 11:00 U10 Boys VHL 2B (2): MOLH1 - VICT1 MOL MOLH1
03/03/2018 10:00 10:00 11:00 U9 Boys VHL 4D (2): VICT5 - VRIJ1 VICTORY VICT2
03/03/2018 10:00 10:00 11:00 U9 Girls VHL 1 (2): VICT2 - MECH1 VICTORY VICT2
03/03/2018 09:35 10:00 11:00 U9 Boys VHL 3B (2): DRAG4 - VICT4 DRAGONS. DRAG4
03/03/2018 09:35 10:00 10:50 U7 Girls VHL 2 (2): DRAG2 - VICT1 DRAGONS. DRAG4
03/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls VHL 2B (2): VICT3 - ISCA2 VICTORY VICT3
03/03/2018 09:45 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4E (2): HOEG3 - VICT6 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 10:00 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4C (2): KEMP1 - VICT5 NOORDERKEMPEN KEMP1
03/03/2018 11:00 11:00 12:00 U11 Boys VHL 3A (2): VICT3 - ECLA1 VICTORY VICT2
03/03/2018 11:00 11:00 12:00 U9 Boys VHL 3B (2): VICT3 - NEOH1 VICTORY VICT2
03/03/2018 10:25 11:00 12:00 U9 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - VICT2 BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 10:25 11:00 12:00 U9 Girls VHL 1 (2): LEUV1 - VICT1 LEUVEN LEUV2
03/03/2018 10:00 11:00 12:00 U9 Girls VHL 3A (2): CTIA1 - VICT3 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
03/03/2018 11:00 11:00 11:50 U7 Boys VHL 3B (2): VICT5 - DRAG2 VICTORY VICT2
03/03/2018 11:00 11:00 11:50 U7 Boys VHL 3C (2): VICT4 - LEUV4 VICTORY VICT2
03/03/2018 10:20 11:00 12:25 U14 Boys VHL 3C (2): TAXA2 - VICT4 TAXANDRIA TAXA1
03/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - OREE1 VICTORY VICT1
03/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2A (2): VICT3 - ECLA1 VICTORY VICT3
03/03/2018 11:05 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): TEMS2 - VICT4 TEMSE TEMS1
03/03/2018 12:00 12:00 13:00 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): VICT2 - STIX1 VICTORY VICT2
03/03/2018 12:00 12:00 13:00 U9 Girls VHL 4B (2): VICT4 - KEER2 VICTORY VICT2
03/03/2018 12:00 12:00 12:50 U7 Girls VHL 4B (2): VICT3 - SGEO1 VICTORY VICT2
03/03/2018 11:55 12:00 12:50 U7 Girls VHL 3B (2): BEER3 - VICT2 BEERSCHOT BEER2
03/03/2018 11:05 12:00 13:25 U14 Boys VHL 1B (2): MOLH1 - VICT3 MOL MOLH1
03/03/2018 11:55 12:30 13:30 U10 Boys VHL 4C (2): ISCA2 - VICT3 ISCA ISCA1
03/03/2018 12:00 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - VICT3 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 13:00 13:00 14:00 U11 Girls VHL 4B (2): VICT2 - MAAS2 VICTORY VICT2
03/03/2018 13:00 13:00 14:00 U9 Boys VHL 3C (2): VICT1 - HOEG1 VICTORY VICT2
03/03/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Girls VHL 1A (2): VICT2 - KNOK1 VICTORY VICT3
03/03/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): VICT2 - BRAX2 VICTORY VICT1
03/03/2018 12:40 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1B (2): BRAX2 - VICT2 BRAXGATA BRAX1
03/03/2018 12:50 13:00 14:25 U14 Girls VHL 3D (2): MECH3 - VICT6 MECHELSE MECH2
03/03/2018 14:00 14:00 14:50 U7 Boys VHL 2A (2): GANT2 - VICT2 GANTOISE GANT3
03/03/2018 13:15 14:00 15:25 U16 Boys VHL 2B (2): HOEG1 - VICT3 HOEGAARDEN HHIH1
03/03/2018 14:30 14:30 15:55 U19 Girls VHL 2A (2): VICT4 - BRAX2 VICTORY VICT2
03/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 1A (2): VICT1 - BEER1 VICTORY VICT1
03/03/2018 14:35 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3C (2): DRAG3 - VICT3 DRAGONS. DRAG4
03/03/2018 15:25 16:00 17:25 College League Girls Nat. 0: BEER1 - VICT1 BEERSCHOT BEER2
03/03/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Boys VHL 3B (2): VICT3 - MOLH2 VICTORY VICT2
03/03/2018 15:35 16:00 17:25 U19 Girls VHL 3B (2): DRAG5 - VICT5 DRAGONS. DRAG3
03/03/2018 15:45 16:30 17:55 Open League Dames Nat. 1: VICT2 - VICT3 VICTORY VICT1
03/03/2018 15:55 16:30 17:55 U16 Boys VHL 1B (2): ISCA1 - VICT2 ISCA ISCA1
03/03/2018 16:05 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): DRAG2 - VICT2 DRAGONS. DRAG1
03/03/2018 17:30 17:30 18:55 College League Boys Nat. 0: VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT3
03/03/2018 16:25 17:30 18:55 U19 Boys Nat. 1B (2): OLDC1 - VICT1 OLD CLUB OLDC1
03/03/2018 17:50 18:00 19:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: MECH5 - VICT10 MECHELSE MECH1
03/03/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Boys VHL 1B (2): VICT2 - MECH1 VICTORY VICT1
04/03/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT4 - DARI4 VICTORY VICT3
04/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: VICT8 - LOKE1 VICTORY VICT2
04/03/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: INDI4 - VICT3 INDIANA INDI1
04/03/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: JUVE1 - VICT5 INDIANA INDI2
04/03/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: AALS1 - VICT9 AALST HC AALS1
04/03/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. 3: VICT1 - WADU2 VICTORY VICT1
04/03/2018 08:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: ECLA1 - VICT10 ECLAIR ECLA1
04/03/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VICT7 - TEMS4 VICTORY VICT3
04/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - BRAX1 VICTORY VICT1
04/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT8 - VICT6 VICTORY VICT2
04/03/2018 13:00 13:00 14:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: VICT6 - GANT4 VICTORY VICT3
04/03/2018 11:40 13:00 14:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GDEV2 - VICT4 GREEN DEVILS GDEV1
04/03/2018 12:40 13:30 14:55 Open League Dames Reg. VHL 2A: HERA3 - VICT7 HERAKLES HERA1
04/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: VICT1 - NAMU1 VICTORY VICT1
04/03/2018 14:00 14:30 15:55 Open League Dames Reg. VHL 2A: VICT9 - MECH4 VICTORY VICT3
04/03/2018 15:15 16:00 17:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT5 - MECH3 VICTORY VICT3
04/03/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: VICT2 - BRAX2 VICTORY VICT1
05/03/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies Nat. Honneur: VICT1 - WADU1 VICTORY VICT1
05/03/2018 19:30 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. 1: NAMU6 - VICT11 NAMUR NAMU2
10/03/2018 08:00 08:30 09:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW4 - VICT1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 07:55 08:30 09:30 U9 Girls VHL 4B (2): BSOX1 - VICT4 HC BLUE SOX BSOX1
10/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 2B (2): VICT5 - DRAG3 VICTORY VICT1
10/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3D (2): VICT6 - MERO1 VICTORY VICT3
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A (2): VICT2 - DRAG3 VICTORY VICT2
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Girls VHL 1 (2): VICT1 - DRAG1 VICTORY VICT2
10/03/2018 09:10 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4E (2): HERA3 - VICT6 HERAKLES HERA2
10/03/2018 08:40 09:30 10:30 U9 Girls VHL 4C (2): MERO1 - VICT5 VRIJBROEK VRIJ1
10/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
10/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): LLNH1 - VICT1 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
10/03/2018 09:30 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 09:40 10:00 11:00 U9 Boys VHL 3B (2): NEOH1 - VICT4 NEO NEOH1
10/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls VHL 2B (2): VICT3 - STIX1 VICTORY VICT3
10/03/2018 09:40 10:00 11:25 U14 Boys VHL 3C (2): BRAX4 - VICT4 BRAXGATA BRAX2
10/03/2018 09:45 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): LOKE1 - VICT3 Lokeren HC LOKE1
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4C (2): VICT3 - VICT2 VICTORY VICT2
10/03/2018 09:55 10:30 11:30 U10 Boys VHL 2B (2): LEUV2 - VICT1 LEUVEN LEUV2
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4D (2): VICT5 - DRAG5 VICTORY VICT2
10/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 1 (2): VICT1 - VICT2 VICTORY VICT2
10/03/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3C (2): KEER2 - VICT4 KEERBERGEN KEER1
10/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
10/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): VICT1 - MERO1 VICTORY VICT2
10/03/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 3B (2): VICT3 - MECH2 VICTORY VICT2
10/03/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT3 - ANTW3 VICTORY VICT2
10/03/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Girls VHL 3B (2): VICT2 - HERA2 VICTORY VICT2
10/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): VICT4 - LOKE1 VICTORY VICT3
10/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3C (2): KEMP1 - VICT5 NOORDERKEMPEN KEMP1
10/03/2018 11:15 12:00 12:50 U7 Girls VHL 2 (2): INDI2 - VICT1 INDIANA INDI3
10/03/2018 12:30 12:30 13:30 U11 Boys VHL 1 (2): VICT1 - LEUV1 VICTORY VICT2
10/03/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Boys VHL 3C (2): VICT1 - KEER1 VICTORY VICT2
10/03/2018 11:45 12:30 13:30 U9 Boys VHL 2A (2): INDI2 - VICT2 INDIANA INDI2
10/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3B (2): VICT5 - BEER3 VICTORY VICT2
10/03/2018 12:20 12:30 13:55 U16 Boys VHL 2B (2): MECH2 - VICT3 MECHELSE MECH2
10/03/2018 12:10 12:30 13:55 U14 Boys VHL 1B (2): VRIJ1 - VICT3 VRIJBROEK VRIJ1
10/03/2018 13:00 13:00 13:50 U7 Girls VHL 4B (2): GANT4 - VICT3 GANTOISE GANT3
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Boys VHL 1B (2): VICT2 - VRIJ1 VICTORY VICT1
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): VICT2 - GANT2 VICTORY VICT3
10/03/2018 12:40 13:00 14:25 U16 Girls VHL 1A (2): BRAX3 - VICT2 BRAXGATA BRAX2
10/03/2018 12:55 13:00 14:25 U14 Girls VHL 2A (2): BEER3 - VICT3 BEERSCHOT BEER2
10/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11 Girls VHL 4B (2): VICT2 - KEMP2 VICTORY VICT2
10/03/2018 13:30 13:30 14:30 U9 Girls VHL 3A (2): VICT3 - BRUG1 VICTORY VICT2
10/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Boys VHL 2A (2): VICT2 - BRUG1 VICTORY VICT2
10/03/2018 13:00 13:30 14:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - VICT1 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 13:40 14:00 15:00 U12 Girls VHL 1 (2): BRAX1 - VICT1 BRAXGATA BRAX3
10/03/2018 13:20 14:00 15:00 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): UCCL2 - VICT2 UCCLE UCCL2
10/03/2018 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 1B (2): VICT2 - BEER2 VICTORY VICT2
10/03/2018 14:15 15:00 16:25 Open League Dames Nat. 1: INDI2 - VICT2 INDIANA INDI1
10/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - BEER1 VICTORY VICT1
10/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3B (2): VICT3 - VRIJ1 VICTORY VICT3
10/03/2018 14:15 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 1A (2): LARA1 - VICT1 LARA LARA1
10/03/2018 15:30 16:00 17:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - KNOK1 VICTORY VICT2
10/03/2018 15:15 16:30 17:55 Open League Dames Nat. 1: RACI2 - VICT3 RACING RACI1
10/03/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): VICT2 - ANTW2 VICTORY VICT1
10/03/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2A (2): VICT4 - CTIA1 VICTORY VICT3
10/03/2018 15:55 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): LEUV2 - VICT2 LEUVEN LEUV2
10/03/2018 15:50 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3C (2): TAXA2 - VICT3 TAXANDRIA TAXA1
10/03/2018 17:00 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW4 - VICT5 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 18:00 18:00 19:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - HERA1 VICTORY VICT1
11/03/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT4 - INDI4 VICTORY VICT1
11/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: VICT5 - BRAX4 VICTORY VICT3
11/03/2018 09:20 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: TAXA2 - VICT6 TAXANDRIA TAXA1
11/03/2018 09:50 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: MECH5 - VICT10 MECHELSE MECH2
11/03/2018 09:00 10:00 11:25 Masters Nat. 3: NAMU1 - VICT1 NAMUR NAMU1
11/03/2018 11:25 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: BEER4 - VICT3 BEERSCHOT BEER1
11/03/2018 10:50 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: TAXA3 - VICT7 TAXANDRIA TAXA1
11/03/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: VICT8 - ECLA1 VICTORY VICT3
11/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - WADU1 VICTORY VICT1
11/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT10 - KEER2 VICTORY VICT2
11/03/2018 11:25 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: LEUV4 - VICT4 LEUVEN LEUV2
11/03/2018 11:40 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: BRAX4 - VICT8 BRAXGATA BRAX2
11/03/2018 13:00 13:00 14:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VICT9 - HERA7 VICTORY VICT3
11/03/2018 11:50 13:00 14:25 Open League Dames Reg. VHL 1: TEMS3 - VICT5 TEMSE TEMS1
11/03/2018 12:25 13:00 14:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: BEER5 - VICT6 BEERSCHOT BEER2
11/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: VICT1 - OMBR1 VICTORY VICT1
11/03/2018 14:00 14:30 15:55 Open League Dames Reg. VHL 2A: VICT7 - BRAX3 VICTORY VICT3
11/03/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: VICT2 - WADU2 VICTORY VICT1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: VICT1 - KEER1 VICTORY VICT1
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: VICT1 - HERA2 VICTORY VICT1
17/03/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Girls VHL 1A (2): VICT2 - HERA2 VICTORY VICT1
17/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3B (2): VICT4 - ANTW3 VICTORY VICT3
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): VICT1 - BRAX4 VICTORY VICT2
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 1 (2): VICT1 - HERA1 VICTORY VICT2
17/03/2018 09:25 09:30 10:30 U10 Boys VHL 4C (2): BEER2 - VICT3 BEERSCHOT BEER2
17/03/2018 09:05 09:30 10:30 U9 Boys VHL 3B (2): DRAG4 - VICT3 DRAGONS. DRAG4
17/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): VICT1 - DRAG1 VICTORY VICT1
17/03/2018 09:35 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): DRAG1 - VICT1 DRAGONS. DRAG1
17/03/2018 10:00 10:00 11:00 U12 Girls VHL 1 (2): GANT1 - VICT1 GANTOISE GANT2
17/03/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Boys VHL 3C (2): VICT4 - VRIJ2 VICTORY VICT3
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): VICT2 - TEMS2 VICTORY VICT2
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Boys VHL 2A (2): VICT2 - HERA1 VICTORY VICT2
17/03/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 1 (2): VICT2 - HERA1 VICTORY VICT2
17/03/2018 10:25 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3B (2): BEER2 - VICT5 BEERSCHOT BEER2
17/03/2018 10:25 11:00 12:00 U10 Girls VHL 4B (2): LEUV3 - VICT1 LEUVEN LEUV2
17/03/2018 10:25 11:00 12:00 U9 Boys VHL 3C (2): LEUV3 - VICT1 LEUVEN LEUV2
17/03/2018 10:35 11:00 12:00 U9 Boys VHL 4D (2): BLAC1 - VICT5 BLACKBIRDS BLAC1
17/03/2018 10:15 11:00 11:50 U7 Boys VHL 2A (2): INDI1 - VICT2 INDIANA INDI3
17/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - DRAG1 VICTORY VICT1
17/03/2018 11:05 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): DRAG1 - VICT1 DRAGONS. DRAG1
17/03/2018 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 2B (2): VICT1 - STIX1 VICTORY VICT2
17/03/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4E (2): VICT6 - MOLH1 VICTORY VICT2
17/03/2018 11:00 11:30 12:30 U9 Girls VHL 4C (2): VICT5 - MOLH2 VICTORY VICT2
17/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2A (2): VICT3 - AALS1 VICTORY VICT3
17/03/2018 11:50 12:00 13:00 U11 Girls VHL 1 (2): MECH1 - VICT1 MECHELSE MECH2
17/03/2018 11:50 12:00 13:00 U9 Girls VHL 1 (2): MECH1 - VICT1 MECHELSE MECH2
17/03/2018 11:20 12:00 13:25 U14 Girls VHL 3C (2): TAXA2 - VICT5 TAXANDRIA TAXA1
17/03/2018 12:30 12:30 13:30 U10 Boys VHL 4C (2): VICT2 - LEUV3 VICTORY VICT2
17/03/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Girls VHL 4B (2): VICT4 - BEER2 VICTORY VICT2
17/03/2018 11:45 12:30 13:30 U9 Girls VHL 3A (2): INDI1 - VICT3 INDIANA INDI2
17/03/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3C (2): VICT4 - LEUV1 VICTORY VICT2
17/03/2018 12:10 12:30 13:55 U14 Girls VHL 1B (2): HERA3 - VICT2 HERAKLES HERA2
17/03/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Boys VHL 2B (2): VICT3 - LEUV2 VICTORY VICT3
17/03/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1B (2): VICT3 - ISCA1 VICTORY VICT1
17/03/2018 12:35 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): TEMS1 - VICT2 TEMSE TEMS1
17/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11 Boys VHL 3A (2): VICT3 - INDI2 VICTORY VICT2
17/03/2018 13:30 13:30 14:30 U9 Boys VHL 3B (2): VICT4 - DRAG3 VICTORY VICT2
17/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT3 - VICT1 VICTORY VICT2
17/03/2018 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 2 (2): VICT1 - INDI3 VICTORY VICT2
17/03/2018 13:40 14:00 15:25 U14 Girls VHL 3D (2): HERA4 - VICT6 HERAKLES HERA2
17/03/2018 14:00 14:30 15:30 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): OREE3 - VICT2 OREE Ecole Européenne ECEU1
17/03/2018 14:05 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1B (2): DRAG2 - VICT2 DRAGONS. DRAG2
17/03/2018 13:55 14:30 15:55 U16 Girls VHL 2B (2): LEUV2 - VICT3 LEUVEN LEUV1
17/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - HERA1 VICTORY VICT1
17/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3C (2): VICT3 - HOEG2 VICTORY VICT3
17/03/2018 14:40 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 1A (2): HERA1 - VICT1 HERAKLES HERA1
17/03/2018 14:15 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): INDI2 - VICT4 INDIANA INDI2
17/03/2018 14:15 15:30 16:55 Open League Dames Reg. VHL 2A: AALS1 - VICT7 AALST HC AALS1
17/03/2018 15:45 16:30 17:55 Open League Dames Nat. 1: VICT2 - RACI2 VICTORY VICT1
17/03/2018 15:40 16:30 17:55 College League Girls Nat. 0: BRAX1 - VICT1 BRAXGATA BRAX1
17/03/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3B (2): VICT5 - DRAG6 VICTORY VICT3
17/03/2018 15:45 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): HOEG1 - VICT2 HOEGAARDEN HHIH1
17/03/2018 16:05 16:30 17:55 U19 Boys VHL 3B (2): DRAG3 - VICT3 DRAGONS. DRAG2
17/03/2018 18:00 18:00 19:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - INDI2 VICTORY VICT3
17/03/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Girls VHL 1 (2): VICT2 - INDI1 VICTORY VICT1
18/03/2018 07:55 08:30 09:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: GDEV2 - VICT5 GREEN DEVILS GDEV1
18/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - DRAG3 VICTORY VICT1
18/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: VICT6 - BEER9 VICTORY VICT3
18/03/2018 08:40 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: PING5 - VICT4 PINGOUIN PING2
18/03/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VICT7 - KEER1 VICTORY VICT1
18/03/2018 10:20 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: BRUG4 - VICT8 BRUGGE BRUG1
18/03/2018 10:55 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: ISCA1 - VICT9 ISCA ISCA1
18/03/2018 10:20 11:30 12:55 Masters Nat. 3: HERM1 - VICT1 HERMES HERM1
18/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT5 - DRAG3 VICTORY VICT3
18/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT8 - BEER5 VICTORY VICT2
18/03/2018 11:20 12:00 13:25 Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: WELL1 - VICT1 WELLINGTON WELL1
18/03/2018 11:40 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: BRAX5 - VICT10 BRAXGATA BRAX3
18/03/2018 12:30 13:00 14:25 Open League Dames Nat. 1: VICT3 - LEOP2 VICTORY VICT1
18/03/2018 13:00 13:30 14:55 Open League Dames Reg. VHL 2A: VICT9 - BEER4 VICTORY VICT3
18/03/2018 14:00 14:30 15:55 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT6 - LEUV5 VICTORY VICT1
18/03/2018 13:50 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: WELL1 - VICT1 WELLINGTON WELL1
18/03/2018 15:15 16:00 17:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT4 - MECH2 VICTORY VICT1
18/03/2018 15:55 17:00 18:25 Open League Messieurs Nat. Honneur: BEER2 - VICT2 BEERSCHOT BEER1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. 1: VICT11 - OMBR5 VICTORY VICT1
19/03/2018 20:00 20:30 21:30 Ladies Nat. Honneur: RWSC1 - VICT1 WHITE STAR RWSC1
24/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 2B (2): VICT5 - ANTW2 VICTORY VICT1
24/03/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3C (2): VICT5 - BRAX4 VICTORY VICT3
24/03/2018 09:00 09:00 10:00 U12 Girls VHL 1 (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT2
24/03/2018 08:30 09:00 09:50 U7 Girls VHL 2 (2): ANTW2 - VICT1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 09:05 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): BLAC1 - VICT1 BLACKBIRDS BLAC1
24/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - HERA1 VICTORY VICT1
24/03/2018 09:20 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): UCCL1 - VICT1 UCCLE UCCL1
24/03/2018 09:40 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur (2): HERA1 - VICT1 HERAKLES HERA1
24/03/2018 09:10 10:00 11:00 U11 Boys VHL 3A (2): DEND1 - VICT3 DENDER Hockey DEND1
24/03/2018 10:00 10:00 11:00 U10 Boys VHL 4C (2): VICT3 - ANTW4 VICTORY VICT2
24/03/2018 10:00 10:00 11:00 U9 Boys VHL 3B (2): VICT3 - VICT4 VICTORY VICT2
24/03/2018 10:00 10:00 11:00 U9 Boys VHL 4D (2): VICT5 - NEOH2 VICTORY VICT2
24/03/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls VHL 2B (2): VICT3 - MECH3 VICTORY VICT3
24/03/2018 09:45 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): INDI1 - VICT1 INDIANA INDI2
24/03/2018 09:30 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4B (2): CTIA1 - VICT3 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
24/03/2018 09:30 10:30 11:55 U14 Boys VHL 1B (2): STIX1 - VICT3 HASSELT STIX STIX1
24/03/2018 11:00 11:00 12:00 U11 Girls VHL 4B (2): VICT2 - MECH3 VICTORY VICT2
24/03/2018 11:00 11:00 12:00 U9 Girls VHL 3A (2): VICT3 - GANT2 VICTORY VICT2
24/03/2018 10:00 11:00 12:00 U9 Girls VHL 4C (2): LION1 - VICT5 Blue Lions HC Tervuren LION1
24/03/2018 11:00 11:00 11:50 U7 Boys VHL 2A (2): VICT2 - GANT3 VICTORY VICT2
24/03/2018 11:00 11:00 11:50 U7 Boys VHL 2B (2): VICT1 - KEER1 VICTORY VICT2
24/03/2018 11:00 11:00 11:50 U7 Boys VHL 3C (2): STIX1 - VICT4 HASSELT STIX STIX2
24/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - LLNH1 VICTORY VICT1
24/03/2018 10:55 11:30 12:30 U10 Boys VHL 4C (2): ISCA2 - VICT2 ISCA ISCA1
24/03/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): GANT3 - VICT2 GANTOISE GANT3
24/03/2018 10:55 11:30 12:30 U9 Girls VHL 1 (2): LEUV1 - VICT2 LEUVEN LEUV2
24/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys VHL 1A (2): VICT2 - INDI2 VICTORY VICT3
24/03/2018 11:10 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): BRAX3 - VICT4 BRAXGATA BRAX2
24/03/2018 12:00 12:00 13:00 U10 Girls VHL 4B (2): VICT1 - ISCA1 VICTORY VICT2
24/03/2018 12:00 12:00 13:00 U9 Girls VHL 1 (2): VICT1 - STIX1 VICTORY VICT2
24/03/2018 12:00 12:00 12:50 U7 Boys VHL 3B (2): VICT5 - LEUV2 VICTORY VICT2
24/03/2018 12:00 12:00 12:50 U7 Girls VHL 3B (2): VICT2 - ISCA1 VICTORY VICT2
24/03/2018 11:55 12:30 13:30 U9 Boys VHL 4E (2): ISCA2 - VICT6 ISCA ISCA1
24/03/2018 11:25 12:30 13:55 U14 Girls VHL 2A (2): SGEO2 - VICT3 SAINT-GEORGES SGEO1
24/03/2018 13:00 13:00 14:00 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): VICT2 - RWSC1 VICTORY VICT2
24/03/2018 12:40 13:00 14:00 U12 Girls VHL 3A (2): BRAX2 - VICT2 BRAXGATA BRAX3
24/03/2018 12:30 13:00 14:00 U10 Boys VHL 2B (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW2
24/03/2018 13:00 13:00 14:00 U9 Boys VHL 3C (2): VICT1 - TAXA1 VICTORY VICT2
24/03/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Boys VHL 1B (2): VICT2 - ANTW2 VICTORY VICT1
24/03/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Girls VHL 3D (2): VICT6 - KEER2 VICTORY VICT3
24/03/2018 12:35 13:00 14:25 U16 Girls VHL 1A (2): DRAG2 - VICT2 DRAGONS. DRAG2
24/03/2018 13:05 13:30 14:55 U14 Boys VHL 3C (2): DRAG4 - VICT4 DRAGONS. DRAG3
24/03/2018 14:00 14:00 15:25 U14 Girls VHL 1B (2): VICT2 - DRAG2 VICTORY VICT2
24/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 1A (2): VICT1 - RASA1 VICTORY VICT1
24/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3B (2): VICT3 - TAXA3 VICTORY VICT3
24/03/2018 14:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 1 (2): STIX1 - VICT2 HASSELT STIX STIX1
24/03/2018 13:50 15:30 16:55 Open League Dames Reg. VHL 2B: HERM3 - VICT8 HERMES HERM1
24/03/2018 15:30 16:00 17:25 U16 Boys VHL 2B (2): LION1 - VICT3 Blue Lions HC Tervuren LION1
24/03/2018 15:30 16:00 17:25 U19 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): VICT2 - NEOH1 VICTORY VICT1
24/03/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2A (2): VICT4 - DEND1 VICTORY VICT3
24/03/2018 16:25 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3B (2): BEER2 - VICT5 BEERSCHOT BEER1
24/03/2018 16:25 17:30 18:55 College League Boys Nat. 0: SGEO1 - VICT1 SAINT-GEORGES SGEO1
24/03/2018 17:10 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3C (2): HERA3 - VICT3 HERAKLES HERA2
24/03/2018 17:30 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
25/03/2018 00:15 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - VICT5 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 08:00 08:30 09:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VICT9 - VICT7 VICTORY VICT1
25/03/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT4 - DRAG4 VICTORY VICT1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: VICT5 - BEER8 VICTORY VICT3
25/03/2018 09:35 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: DRAG7 - VICT6 DRAGONS. DRAG3
25/03/2018 09:40 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: HERA8 - VICT10 HERAKLES HERA2
25/03/2018 10:55 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: WADU7 - VICT3 WAT. DUCKS WADU1
25/03/2018 11:30 11:30 12:55 Masters Nat. 3: VICT1 - ISCA1 VICTORY VICT3
25/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - LEUV1 VICTORY VICT1
25/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT10 - VICT6 VICTORY VICT2
25/03/2018 10:40 12:00 13:25 Open League Dames Nat. 1: LEUV3 - VICT2 LEUVEN LEUV1
25/03/2018 13:00 13:00 14:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: VICT8 - HERA6 VICTORY VICT3
25/03/2018 11:55 13:00 14:25 Open League Dames Nat. 1: OMBR2 - VICT3 WOLUWE (PARC DE LA) WOLU1
25/03/2018 12:35 13:30 14:55 Open League Dames Reg. VHL 2A: DRAG6 - VICT9 DRAGONS. DRAG2
25/03/2018 14:00 14:00 15:00 Oefenjeugd - Oefenjeugd Veld Ter Elst zand (2)
25/03/2018 14:00 14:30 15:55 Open League Dames Reg. VHL 2A: VICT7 - HERM2 VICTORY VICT3
25/03/2018 13:35 14:30 15:55 Open League Dames Reg. VHL 1: MECH3 - VICT4 MECHELSE MECH2
25/03/2018 14:15 15:30 16:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: VICT1 - INDI1 VICTORY VICT1
25/03/2018 16:30 17:30 18:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: VICT2 - LEUV2 VICTORY VICT1
26/03/2018 20:10 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: VRIJ1 - VICT1 VRIJBROEK VRIJ1
26/03/2018 20:55 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: MERO1 - VICT1 VRIJBROEK VRIJ1
28/03/2018 19:30 20:00 22:00 Da1 - Minsk
31/03/2018 14:30 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - BRAX2 VICTORY VICT1
31/03/2018 14:15 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT5 - GANT3 VICTORY VICT3
07/04/2018 15:00 15:00 16:25 Open League Dames Nat. 1: VICT2 - LEOP2 VICTORY VICT1
08/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - ANTW3 VICTORY VICT1
08/04/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: VICT10 - BEER10 VICTORY VICT2
08/04/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VICT9 - MECH6 VICTORY VICT3
08/04/2018 08:45 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - VICT4 HOEGAARDEN HHIH1
08/04/2018 09:25 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: LEUV5 - VICT6 LEUVEN LEUV2
08/04/2018 09:40 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: HERA8 - VICT8 HERAKLES HERA2
08/04/2018 09:40 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VRIJ2 - VICT7 VRIJBROEK VRIJ1
08/04/2018 11:00 11:30 12:55 Masters Nat. 3: RWSC1 - VICT1 WHITE STAR RWSC1
08/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. 1: VICT3 - BRUG2 VICTORY VICT1
08/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2A: VICT9 - ISCA1 VICTORY VICT3
08/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT8 - LEUV5 VICTORY VICT2
08/04/2018 11:15 12:00 13:25 Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: LEOP1 - VICT1 LEOPOLD LEOP1
08/04/2018 11:50 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2A: MECH6 - VICT7 MECHELSE MECH2
08/04/2018 12:55 13:00 14:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: BEER5 - VICT10 BEERSCHOT BEER2
08/04/2018 13:55 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - VICT1 BAUDOUIN BAUD1
08/04/2018 14:15 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT4 - TEMS3 VICTORY VICT1
08/04/2018 15:15 17:00 18:25 Open League Messieurs Nat. Honneur: LEOP2 - VICT2 LEOPOLD LEOP1
14/04/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 3C (2): VICT4 - BEER2 VICTORY VICT1
14/04/2018 09:30 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - OREE1 VICTORY VICT1
14/04/2018 09:15 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): LEOP1 - VICT1 LEOPOLD LEOP1
14/04/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Girls VHL 1B (2): VICT2 - LEUV2 VICTORY VICT2
14/04/2018 08:55 10:00 11:25 U14 Boys VHL 1A (2): SGEO1 - VICT2 SAINT-GEORGES SGEO1
14/04/2018 09:35 10:00 11:25 U14 Girls VHL 2A (2): DRAG4 - VICT3 DRAGONS. DRAG2
14/04/2018 10:45 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): LEOP1 - VICT1 LEOPOLD LEOP1
14/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - BRAX1 VICTORY VICT1
14/04/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys VHL 2B (2): VICT3 - KEER1 VICTORY VICT2
14/04/2018 10:30 11:30 12:55 U16 Girls VHL 1A (2): CTIA1 - VICT2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
14/04/2018 10:50 11:30 12:55 U14 Boys VHL 2B (2): TAXA1 - VICT5 TAXANDRIA TAXA1
14/04/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1B (2): VICT3 - KEER1 VICTORY VICT1
14/04/2018 13:00 13:00 14:25 U19 Girls VHL 3B (2): VICT5 - ANTW3 VICTORY VICT3
14/04/2018 13:05 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3C (2): DRAG6 - VICT5 DRAGONS. DRAG3
14/04/2018 13:30 14:00 15:25 U16 Girls VHL 2B (2): ANTW3 - VICT3 ANTWERP ANTW2
14/04/2018 14:50 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: MECH5 - VICT8 MECHELSE MECH1
14/04/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - DRAG1 VICTORY VICT1
14/04/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3C (2): VICT3 - STIX2 VICTORY VICT3
14/04/2018 14:30 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 1A (2): KEER1 - VICT1 KEERBERGEN KEER1
14/04/2018 14:40 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1B (2): BRAX2 - VICT2 BRAXGATA BRAX2
14/04/2018 13:45 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - VICT4 ECLAIR ECLA1
14/04/2018 15:00 16:30 17:55 Open League Dames Nat. 1: LEOP3 - VICT2 LEOPOLD LEOP1
14/04/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): VICT2 - MECH2 VICTORY VICT1
14/04/2018 16:40 17:00 18:25 U19 Boys VHL 3B (2): HERA3 - VICT3 HERAKLES HERA2
14/04/2018 17:30 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - HERA1 VICTORY VICT1
15/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - DRAG4 VICTORY VICT1
15/04/2018 09:05 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DRAG3 - VICT4 DRAGONS. DRAG1
15/04/2018 09:05 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: MOLH2 - VICT6 MOL MOLH1
15/04/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3C: VICT10 - LOKE1 VICTORY VICT3
15/04/2018 09:40 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3C: HERA6 - VICT8 HERAKLES HERA2
15/04/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: VICT5 - GDEV4 VICTORY VICT3
15/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - DRAG1 VICTORY VICT1
15/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT10 - LEUV5 VICTORY VICT2
15/04/2018 10:50 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: DRAG3 - VICT4 DRAGONS. DRAG2
15/04/2018 11:05 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: DRAG5 - VICT6 DRAGONS. DRAG3
15/04/2018 12:15 13:00 14:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT5 - GDEV2 VICTORY VICT3
15/04/2018 12:00 13:00 14:25 Open League Dames Nat. 1: OREE2 - VICT3 OREE OREE1
15/04/2018 12:50 13:30 14:55 Open League Dames Reg. VHL 2A: MECH4 - VICT7 MECHELSE MECH2
15/04/2018 14:00 14:00 15:00 Oefenjeugd - Oefenjeugd Veld Ter Elst zand (2)
15/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: VICT1 - OLDC1 VICTORY VICT1
15/04/2018 14:00 14:30 15:55 Open League Dames Reg. VHL 2A: VICT9 - MECH6 VICTORY VICT3
15/04/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: VICT2 - LEUV3 VICTORY VICT1
16/04/2018 19:45 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - VICT1 HOEGAARDEN HHIH1
16/04/2018 20:30 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - VICT1 HOEGAARDEN HHIH1
21/04/2018 08:10 08:30 09:30 U12 Girls VHL 3A (2): BRAX4 - VICT2 BRAXGATA BRAX3
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL 4B (2): VICT1 - DRAG3 VICTORY VICT2
21/04/2018 08:05 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): DRAG2 - VICT1 DRAGONS. DRAG3
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U9 Boys VHL 3B (2): VICT3 - DRAG3 VICTORY VICT2
21/04/2018 08:30 08:30 09:30 U9 Boys VHL 3C (2): VICT1 - STRU1 VICTORY VICT2
21/04/2018 08:05 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - VICT2 TEMSE TEMS2
21/04/2018 08:20 08:30 09:30 U9 Boys VHL 3B (2): MECH2 - VICT4 MECHELSE MECH2
21/04/2018 08:10 08:30 09:30 U9 Girls VHL 1 (2): HERA1 - VICT1 HERAKLES HERA2
21/04/2018 08:20 08:30 09:30 U9 Girls VHL 3A (2): MECH2 - VICT3 MECHELSE MECH2
21/04/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 1A (2): VICT2 - SGEO1 VICTORY VICT1
21/04/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3C (2): VICT5 - DRAG6 VICTORY VICT3
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): VICT2 - ISCA1 VICTORY VICT2
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): VICT3 - TEMS1 VICTORY VICT2
21/04/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): ANTW2 - VICT1 ANTWERP ANTW2
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 1 (2): GANT1 - VICT1 GANTOISE GANT2
21/04/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): VICT1 - LEOP1 VICTORY VICT1
21/04/2018 09:30 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): OREE1 - VICT1 OREE OREE1
21/04/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Boys VHL 2B (2): VICT5 - TAXA1 VICTORY VICT3
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 4B (2): VICT2 - KEMP1 VICTORY VICT2
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 1 (2): GANT1 - VICT1 GANTOISE GANT2
21/04/2018 10:30 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4C (2): VICT2 - ANTW4 VICTORY VICT2
21/04/2018 10:05 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4C (2): DRAG4 - VICT5 DRAGONS. DRAG4
21/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - LEOP1 VICTORY VICT1
21/04/2018 11:10 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): BRAX1 - VICT1 BRAXGATA BRAX1
21/04/2018 10:55 11:30 12:30 U10 Boys VHL 4C (2): LEUV3 - VICT3 LEUVEN LEUV2
21/04/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4D (2): VICT5 - BEER2 VICTORY VICT2
21/04/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Girls VHL 1 (2): VICT2 - STIX1 VICTORY VICT2
21/04/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Girls VHL 4B (2): VICT4 - DRAG3 VICTORY VICT2
21/04/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT1 - ANTW3 VICTORY VICT2
21/04/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 3B (2): VICT5 - BRAX2 VICTORY VICT2
21/04/2018 11:05 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - VICT2 TEMSE TEMS2
21/04/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2B (2): KEER1 - VICT3 KEERBERGEN KEER1
21/04/2018 11:00 11:30 12:20 U7 Girls VHL 3B (2): KEER1 - VICT2 KEERBERGEN KEER1
21/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2A (2): VICT3 - DRAG4 VICTORY VICT3
21/04/2018 11:55 12:30 13:30 U9 Boys VHL 4E (2): LEUV4 - VICT6 LEUVEN LEUV2
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3C (2): VICT4 - LION1 VICTORY VICT2
21/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4B (2): VICT3 - KNOK1 VICTORY VICT2
21/04/2018 12:10 12:30 13:20 U7 Girls VHL 2 (2): BRAX2 - VICT1 BRAXGATA BRAX3
21/04/2018 12:00 12:30 13:55 U14 Boys VHL 1B (2): KEER1 - VICT3 KEERBERGEN KEER1
21/04/2018 12:25 12:30 13:55 U14 Boys VHL 3C (2): BEER2 - VICT4 BEERSCHOT BEER2
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - INDI1 VICTORY VICT3
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - TEMS1 VICTORY VICT1
21/04/2018 12:25 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1B (2): LEUV2 - VICT2 LEUVEN LEUV1
21/04/2018 13:30 14:00 15:25 U16 Boys VHL 2B (2): KEER1 - VICT3 KEERBERGEN KEER1
21/04/2018 14:30 14:30 15:55 U16 Girls VHL 1A (2): VICT2 - CTIA1 VICTORY VICT1
21/04/2018 14:30 14:30 15:55 U16 Girls VHL 2B (2): VICT3 - ANTW3 VICTORY VICT3
21/04/2018 14:35 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1B (2): DRAG1 - VICT1 DRAGONS. DRAG1
21/04/2018 15:40 16:00 17:25 U16 Boys VHL 1B (2): HERA2 - VICT2 HERAKLES HERA1
21/04/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Girls Nat. 1A (2): VICT1 - KEER1 VICTORY VICT1
21/04/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Boys VHL 3B (2): VICT3 - HERA3 VICTORY VICT3
21/04/2018 16:20 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): MECH2 - VICT2 MECHELSE MECH2
21/04/2018 15:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3C (2): STIX2 - VICT3 HASSELT STIX STIX1
21/04/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Boys VHL 1B (2): VICT2 - BRAX2 VICTORY VICT1
21/04/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 2A (2): VICT4 - ECLA1 VICTORY VICT3
21/04/2018 18:30 19:00 20:25 U19 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - VICT5 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 00:45 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT4 - Bye VICTORY VICT1
22/04/2018 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 2A: VICT7 - Bye VICTORY VICT3
22/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - VICT4 VICTORY VICT1
22/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: VICT5 - BRUG3 VICTORY VICT3
22/04/2018 08:45 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: PHOE1 - VICT6 PHOENIX PHOE1
22/04/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: VICT8 - VICT10 VICTORY VICT3
22/04/2018 11:30 11:30 12:55 Masters Nat. 3: VICT1 - WELL3 VICTORY VICT1
22/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. 1: VICT3 - INDI2 VICTORY VICT1
22/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT6 - BRAX4 VICTORY VICT1
22/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT10 - VICT8 VICTORY VICT2
22/04/2018 11:30 12:00 13:25 Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 11:25 12:00 13:25 Open League Dames Nat. 1: OMBR2 - VICT2 WOLUWE (PARC DE LA) WOLU1
22/04/2018 11:35 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: DRAG4 - VICT5 DRAGONS. DRAG2
22/04/2018 11:40 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2A: HERA3 - VICT9 HERAKLES HERA1
22/04/2018 13:00 13:00 14:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VICT9 - TEMS4 VICTORY VICT3
22/04/2018 12:40 13:00 14:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: HERA7 - VICT7 HERAKLES HERA1
22/04/2018 14:00 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 16:00 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW1
23/04/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies Nat. Honneur: VICT1 - LLNH1 VICTORY VICT1
23/04/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. 1: LLNH8 - VICT11 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): VICT1 - MOLH1 VICTORY VICT2
28/04/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): VICT3 - ISCA2 VICTORY VICT2
28/04/2018 08:10 08:30 09:30 U9 Boys VHL 4D (2): VRIJ1 - VICT5 VRIJBROEK VRIJ1
28/04/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1B (2): VICT2 - ISCA1 VICTORY VICT1
28/04/2018 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 3D (2): VICT6 - MECH3 VICTORY VICT3
28/04/2018 08:10 08:30 09:55 U14 Boys VHL 1A (2): BRAX2 - VICT2 BRAXGATA BRAX1
28/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): VICT1 - BRAX5 VICTORY VICT2
28/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A (2): VICT2 - ANTW5 VICTORY VICT2
28/04/2018 08:15 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - VICT3 ECLAIR ECLA1
28/04/2018 08:15 09:30 10:30 U11 Girls VHL 4B (2): MAAS2 - VICT2 Maasmechelen De Schietkuil HCMM1
28/04/2018 09:25 09:30 10:30 U10 Boys VHL 4C (2): BEER2 - VICT2 BEERSCHOT BEER2
28/04/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - LEOP1 VICTORY VICT1
28/04/2018 09:30 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): OREE1 - VICT1 OREE OREE1
28/04/2018 09:00 10:00 11:00 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): STIX1 - VICT2 HASSELT STIX STIX1
28/04/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Boys VHL 3C (2): VICT4 - TAXA2 VICTORY VICT3
28/04/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): VICT1 - DRAG2 VICTORY VICT2
28/04/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 1 (2): VICT1 - KEER1 VICTORY VICT2
28/04/2018 10:05 10:30 11:30 U12 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - VICT1 TEMSE TEMS2
28/04/2018 10:10 10:30 11:30 U9 Boys VHL 3B (2): NEOH1 - VICT3 NEO NEOH1
28/04/2018 10:05 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3B (2): DRAG2 - VICT5 DRAGONS. DRAG4
28/04/2018 09:25 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4B (2): SGEO1 - VICT3 SAINT-GEORGES SGEO1
28/04/2018 09:15 10:30 11:55 U14 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - VICT3 ECLAIR ECLA1
28/04/2018 11:00 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): OREE1 - VICT1 OREE OREE1
28/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - LEUV1 VICTORY VICT1
28/04/2018 11:00 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): ANTW4 - VICT1 ANTWERP ANTW2
28/04/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): VICT2 - BAUD1 VICTORY VICT2
28/04/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 3B (2): VICT4 - DRAG4 VICTORY VICT2
28/04/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4E (2): VICT6 - HOEG3 VICTORY VICT2
28/04/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Girls VHL 1 (2): VICT1 - LEUV1 VICTORY VICT2
28/04/2018 10:45 11:30 12:30 U9 Boys VHL 3C (2): HOEG1 - VICT1 HOEGAARDEN HHIH1
28/04/2018 11:20 11:30 12:30 U9 Girls VHL 1 (2): MECH1 - VICT2 MECHELSE MECH2
28/04/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): VICT4 - TEMS2 VICTORY VICT3
28/04/2018 11:05 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3C (2): ANTW5 - VICT5 DRAGONS. DRAG4
28/04/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Girls VHL 3A (2): VICT3 - CTIA1 VICTORY VICT2
28/04/2018 12:00 12:30 13:30 U9 Girls VHL 4B (2): KEER2 - VICT4 KEERBERGEN KEER1
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2A (2): VICT2 - GANT2 VICTORY VICT2
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT3 - ANTW2 VICTORY VICT2
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 2 (2): VICT1 - DRAG2 VICTORY VICT2
28/04/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 3B (2): VICT2 - BEER3 VICTORY VICT2
28/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT3
28/04/2018 12:40 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BRAX2 - VICT1 BRAXGATA BRAX1
28/04/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1B (2): VICT3 - MOLH1 VICTORY VICT1
28/04/2018 12:40 13:00 14:25 U14 Boys VHL 2B (2): HERA3 - VICT5 HERAKLES HERA1
28/04/2018 12:55 13:30 14:20 U7 Boys VHL 3C (2): LEUV4 - VICT4 LEUVEN LEUV2
28/04/2018 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 1B (2): VICT2 - BRAX2 VICTORY VICT2
28/04/2018 14:30 14:30 15:55 U16 Boys VHL 2B (2): VICT3 - HOEG1 VICTORY VICT3
28/04/2018 13:20 14:30 15:55 U16 Girls VHL 1A (2): KNOK1 - VICT2 KNOKKE KNOK1
28/04/2018 15:00 15:00 16:25 Open League Dames Nat. 1: VICT2 - BRUG2 VICTORY VICT1
28/04/2018 14:15 15:00 16:25 Open League Dames Nat. 1: LEOP3 - VICT3 LEOPOLD LEOP1
28/04/2018 14:50 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: MECH5 - VICT6 MECHELSE MECH1
28/04/2018 14:25 15:00 16:25 U16 Girls VHL 2B (2): ISCA2 - VICT3 ISCA ISCA1
28/04/2018 14:50 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1B (2): MECH1 - VICT2 MECHELSE MECH2
28/04/2018 14:30 15:00 16:00 U9 Girls VHL 4C (2): VICT5 - KEMP1 VICTORY VICT2
28/04/2018 16:00 16:00 17:25 U19 Girls VHL 3B (2): VICT5 - DRAG5 VICTORY VICT3
28/04/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - OLDC1 VICTORY VICT1
28/04/2018 15:35 16:30 17:55 U19 Boys VHL 3B (2): MOLH2 - VICT3 MOL MOLH1
28/04/2018 16:10 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2A (2): BRAX2 - VICT4 BRAXGATA BRAX2
28/04/2018 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3C (2): VICT3 - DRAG3 VICTORY VICT3
28/04/2018 18:00 18:00 19:25 U19 Girls VHL 1 (2): VICT2 - DRAG2 VICTORY VICT1
28/04/2018 17:55 18:00 19:25 U19 Girls Nat. 1A (2): BEER1 - VICT1 BEERSCHOT BEER1
29/04/2018 08:00 08:30 09:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT4 - DRAG3 VICTORY VICT1
29/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: VICT6 - MOLH2 VICTORY VICT3
29/04/2018 09:35 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DRAG4 - VICT3 DRAGONS. DRAG1
29/04/2018 09:25 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: GDEV4 - VICT5 GREEN DEVILS GDEV1
29/04/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: LOKE1 - VICT10 Lokeren HC LOKE1
29/04/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: AALS1 - VICT7 AALST HC AALS1
29/04/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. 3: VICT1 - OM/PA1 VICTORY VICT1
29/04/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: VICT8 - BEER10 VICTORY VICT3
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - RWSC1 VICTORY VICT1
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT5 - VICT4 VICTORY VICT3
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2A: VICT9 - AALS1 VICTORY VICT3
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT8 - MAAS1 VICTORY VICT2
29/04/2018 11:35 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2A: DRAG6 - VICT7 DRAGONS. DRAG2
29/04/2018 11:35 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: DRAG5 - VICT10 DRAGONS. DRAG1
29/04/2018 13:00 13:00 14:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VICT9 - VRIJ2 VICTORY VICT3
29/04/2018 14:00 14:00 15:00 Oefenjeugd - Oefenjeugd Veld Ter Elst zand (2)
29/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: VICT1 - RWSC1 VICTORY VICT1
29/04/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: VICT2 - RACI2 VICTORY VICT1
30/04/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - VICT1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - VICT1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 00:40 02:00 03:25 Open League Messieurs Nat. Honneur: HERA2 - VICT2 HERAKLES HERA1
01/05/2018 08:05 08:30 09:30 U12 Girls VHL 3A (2): DRAG3 - VICT2 DRAGONS. DRAG3
01/05/2018 08:05 08:30 09:30 U11 Girls VHL 1 (2): DRAG1 - VICT1 DRAGONS. DRAG3
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): VICT1 - LEUV2 VICTORY VICT2
01/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): VICT2 - VICT3 VICTORY VICT2
01/05/2018 08:20 08:30 09:30 U9 Boys VHL 3B (2): MECH2 - VICT3 MECHELSE MECH2
01/05/2018 08:00 08:30 09:30 U9 Boys VHL 3C (2): KEER1 - VICT1 KEERBERGEN KEER1
01/05/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Boys VHL 2B (2): VICT3 - MECH2 VICTORY VICT3
01/05/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Girls VHL 1A (2): VICT2 - BRAX3 VICTORY VICT1
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): VICT1 - ANTW4 VICTORY VICT2
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): VICT1 - BRAX1 VICTORY VICT2
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Girls VHL 4B (2): KEMP2 - VICT2 NOORDERKEMPEN KEMP1
01/05/2018 09:05 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4D (2): DRAG5 - VICT5 DRAGONS. DRAG4
01/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): VICT1 - LLNH1 VICTORY VICT1
01/05/2018 09:30 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
01/05/2018 09:55 10:00 10:50 U7 Boys VHL 3B (2): BEER3 - VICT5 BEERSCHOT BEER2
01/05/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Boys VHL 3C (2): VICT4 - BRAX4 VICTORY VICT3
01/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): VICT2 - UCCL2 VICTORY VICT2
01/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): VICT3 - LOKE1 VICTORY VICT2
01/05/2018 09:55 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): LEUV1 - VICT1 LEUVEN LEUV2
01/05/2018 10:10 10:30 11:30 U10 Girls VHL 4B (2): MERO1 - VICT1 VRIJBROEK VRIJ1
01/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
01/05/2018 11:00 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): VICT2 - INDI2 VICTORY VICT2
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 3B (2): VICT4 - NEOH1 VICTORY VICT2
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4E (2): VICT6 - HERA3 VICTORY VICT2
01/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Girls VHL 1 (2): VICT2 - VICT1 VICTORY VICT2
01/05/2018 11:10 11:30 12:20 U7 Girls VHL 3B (2): HERA2 - VICT2 HERAKLES HERA2
01/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2A (2): VICT3 - BEER3 VICTORY VICT3
01/05/2018 10:45 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): LOKE1 - VICT4 Lokeren HC LOKE1
01/05/2018 11:10 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3D (2): MERO1 - VICT6 VRIJBROEK VRIJ1
01/05/2018 10:50 12:00 13:00 U9 Girls VHL 3A (2): BRUG1 - VICT3 BRUGGE BRUG2
01/05/2018 10:50 12:00 12:50 U7 Boys VHL 2A (2): BRUG1 - VICT2 BRUGGE BRUG2
01/05/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Girls VHL 4B (2): VICT4 - BSOX1 VICTORY VICT2
01/05/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Girls VHL 4C (2): VICT5 - MERO1 VICTORY VICT2
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT2
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3C (2): VICT4 - KEER2 VICTORY VICT2
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 2 (2): VICT1 - INDI2 VICTORY VICT2
01/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4B (2): VICT3 - GANT4 VICTORY VICT2
01/05/2018 12:00 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): ANTW3 - VICT3 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1B (2): VICT3 - VRIJ1 VICTORY VICT1
01/05/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Girls VHL 3C (2): VICT5 - KEMP1 VICTORY VICT3
01/05/2018 12:40 13:00 14:25 U16 Boys VHL 1B (2): VRIJ1 - VICT2 VRIJBROEK VRIJ1
01/05/2018 12:15 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): GANT2 - VICT2 GANTOISE GANT1
01/05/2018 12:30 13:30 14:55 U16 Girls VHL 2B (2): STIX1 - VICT3 HASSELT STIX STIX1
01/05/2018 13:05 13:30 14:55 U14 Boys VHL 2B (2): DRAG3 - VICT5 DRAGONS. DRAG3
01/05/2018 13:25 13:30 14:55 U14 Girls VHL 1B (2): BEER2 - VICT2 BEERSCHOT BEER2
01/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 1A (2): VICT1 - LARA1 VICTORY VICT1
01/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3B (2): VICT5 - ANTW4 VICTORY VICT3
01/05/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1B (2): BEER1 - VICT1 BEERSCHOT BEER1
01/05/2018 14:40 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3B (2): VRIJ1 - VICT3 VRIJBROEK VRIJ1
01/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): VICT2 - LEUV2 VICTORY VICT1
01/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3C (2): VICT3 - TAXA2 VICTORY VICT3
01/05/2018 16:00 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW1
01/05/2018 15:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2A (2): CTIA1 - VICT4 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
05/05/2018 01:30 02:00 03:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - OMBR1 VICTORY VICT1
05/05/2018 02:00 02:00 03:25 College League Boys Nat. 0: GANT1 - VICT1 GANTOISE GANT2
05/05/2018 01:05 02:00 03:25 Open League Dames Reg. VHL 1: MECH2 - VICT5 MECHELSE MECH1
05/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): VICT3 - BEER2 VICTORY VICT2
05/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL 4B (2): VICT1 - LEUV3 VICTORY VICT2
05/05/2018 08:10 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2A (2): HERA1 - VICT2 HERAKLES HERA2
05/05/2018 08:10 08:30 09:30 U9 Girls VHL 1 (2): HERA1 - VICT2 HERAKLES HERA2
05/05/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1B (2): VICT2 - DRAG2 VICTORY VICT1
05/05/2018 07:55 08:30 09:55 U16 Boys VHL 2B (2): LEUV2 - VICT3 LEUVEN LEUV1
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): VICT1 - GANT1 VICTORY VICT2
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): VICT2 - OREE3 VICTORY VICT2
05/05/2018 09:10 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): BRAX4 - VICT1 BRAXGATA BRAX3
05/05/2018 09:05 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - VICT2 TEMSE TEMS2
05/05/2018 09:10 09:30 10:30 U11 Boys VHL 1 (2): HERA1 - VICT1 HERAKLES HERA2
05/05/2018 08:30 09:30 10:30 U10 Boys VHL 2B (2): STIX1 - VICT1 HASSELT STIX STIX1
05/05/2018 09:05 09:30 10:30 U9 Boys VHL 3B (2): DRAG3 - VICT4 DRAGONS. DRAG4
05/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - DRAG1 VICTORY VICT1
05/05/2018 09:35 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): DRAG1 - VICT1 DRAGONS. DRAG1
05/05/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Girls VHL 3C (2): VICT5 - TAXA2 VICTORY VICT3
05/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Girls VHL 1 (2): VICT1 - MECH1 VICTORY VICT2
05/05/2018 09:45 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): INDI2 - VICT3 INDIANA INDI2
05/05/2018 09:35 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4E (2): MOLH1 - VICT6 MOL MOLH1
05/05/2018 10:25 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4B (2): BEER2 - VICT4 BEERSCHOT BEER2
05/05/2018 09:35 10:30 11:30 U9 Girls VHL 4C (2): MOLH2 - VICT5 MOL MOLH1
05/05/2018 11:05 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): DRAG1 - VICT1 DRAGONS. DRAG1
05/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - DRAG1 VICTORY VICT1
05/05/2018 10:55 11:30 12:30 U10 Boys VHL 4C (2): LEUV3 - VICT2 LEUVEN LEUV2
05/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 3B (2): VICT3 - DRAG4 VICTORY VICT2
05/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 3C (2): VICT1 - LEUV3 VICTORY VICT2
05/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4D (2): VICT5 - BLAC1 VICTORY VICT2
05/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Girls VHL 1 (2): VICT1 - MECH1 VICTORY VICT2
05/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3D (2): VICT6 - HERA4 VICTORY VICT3
05/05/2018 11:10 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3C (2): VRIJ2 - VICT4 VRIJBROEK VRIJ1
05/05/2018 10:45 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2A (2): AALS1 - VICT3 AALST HC AALS1
05/05/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Girls VHL 3A (2): VICT3 - INDI1 VICTORY VICT2
05/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2A (2): VICT2 - INDI1 VICTORY VICT2
05/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): VICT1 - VICT3 VICTORY VICT2
05/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3B (2): VICT5 - BEER2 VICTORY VICT2
05/05/2018 11:45 12:30 13:20 U7 Girls VHL 2 (2): INDI3 - VICT1 INDIANA INDI2
05/05/2018 12:10 12:30 13:55 U16 Girls VHL 1A (2): HERA2 - VICT2 HERAKLES HERA2
05/05/2018 11:55 12:30 13:55 U14 Boys VHL 1B (2): ISCA1 - VICT3 ISCA ISCA1
05/05/2018 13:00 13:00 14:25 U16 Girls VHL 2B (2): VICT3 - LEUV2 VICTORY VICT3
05/05/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): VICT2 - TEMS1 VICTORY VICT1
05/05/2018 12:55 13:30 14:20 U7 Boys VHL 3C (2): LEUV1 - VICT4 LEUVEN LEUV2
05/05/2018 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 1B (2): VICT2 - HERA3 VICTORY VICT2
05/05/2018 14:00 14:30 15:55 U14 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - VICT4 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 14:30 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT6 - MAAS1 VICTORY VICT2
05/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 1A (2): VICT1 - HERA1 VICTORY VICT1
05/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3B (2): VICT3 - DRAG3 VICTORY VICT3
05/05/2018 14:15 15:00 16:25 U19 Girls VHL 1 (2): INDI1 - VICT2 INDIANA INDI1
05/05/2018 15:05 15:30 16:55 U19 Girls VHL 3B (2): DRAG6 - VICT5 DRAGONS. DRAG3
05/05/2018 15:40 16:00 17:25 U19 Boys Nat. 1B (2): HERA1 - VICT1 HERAKLES HERA1
05/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): VICT2 - HOEG1 VICTORY VICT1
05/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2A (2): VICT4 - INDI2 VICTORY VICT3
05/05/2018 17:45 18:30 19:55 U19 Girls VHL 3C (2): HOEG2 - VICT3 HOEGAARDEN HHIH1
06/05/2018 01:30 02:00 03:25 Open League Dames Nat. 1: VICT3 - PARC2 VICTORY VICT1
06/05/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2B: VICT6 - GDEV3 VICTORY VICT3
06/05/2018 09:10 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HERA5 - VICT4 HERAKLES HERA1
06/05/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 2A: GANT5 - VICT5 GANTOISE GANT2
06/05/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - HOEG2 VICTORY VICT1
06/05/2018 12:30 13:00 14:25 Open League Dames Reg. VHL 2A: VICT7 - VICT9 VICTORY VICT2
06/05/2018 12:05 13:00 14:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: DRAG5 - VICT8 DRAGONS. DRAG3
06/05/2018 13:30 14:00 15:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT6 - BRAX5 VICTORY VICT1
06/05/2018 15:15 16:00 17:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT4 - BEER3 VICTORY VICT1
06/05/2018 14:50 16:00 17:25 Open League Dames Reg. VHL 2B: VICT10 - HERM3 HERMES HERM1
06/05/2018 17:15 18:30 19:55 Open League Dames Nat. 1: OREE2 - VICT2 OREE OREE1
07/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. 1: VICT11 - ISCA2 VICTORY VICT1
07/05/2018 20:25 20:30 21:30 Ladies Nat. Honneur: BEER1 - VICT1 BEERSCHOT BEER1
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2B (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT2
12/05/2018 08:30 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): VICT2 - ISCA2 VICTORY VICT2
12/05/2018 08:00 08:30 09:30 U10 Boys VHL 4C (2): ANTW4 - VICT3 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Boys VHL 2B (2): VICT3 - LION1 VICTORY VICT3
12/05/2018 08:30 08:30 09:55 U16 Girls VHL 1A (2): VICT2 - DRAG2 VICTORY VICT1
12/05/2018 08:20 08:30 09:55 U16 Girls VHL 2B (2): MECH3 - VICT3 MECHELSE MECH1
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B (2): VICT1 - BLAC1 VICTORY VICT2
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A (2): VICT2 - BRAX2 VICTORY VICT2
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL/LFH 2B (2): RWSC1 - VICT2 WHITE STAR RWSC2
12/05/2018 08:50 09:30 10:30 U9 Boys VHL 3C (2): TAXA1 - VICT1 TAXANDRIA TAXA1
12/05/2018 09:10 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4D (2): NEOH2 - VICT5 NEO NEOH1
12/05/2018 10:00 10:00 11:25 U16 Boys Nat. Honneur (2): VICT1 - UCCL1 VICTORY VICT1
12/05/2018 09:40 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur (2): HERA1 - VICT1 HERAKLES HERA1
12/05/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Boys Nat. 1B (2): LLNH1 - VICT1 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
12/05/2018 10:00 10:00 11:25 U14 Boys VHL 3C (2): VICT4 - DRAG4 VICTORY VICT3
12/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL 1 (2): VICT1 - INDI1 VICTORY VICT2
12/05/2018 10:30 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): VICT3 - DEND1 VICTORY VICT2
12/05/2018 10:00 10:30 11:30 U12 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 10:20 10:30 11:30 U11 Girls VHL 4B (2): MECH3 - VICT2 MECHELSE MECH2
12/05/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 1 (2): STIX1 - VICT1 HASSELT STIX STIX2
12/05/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 3A (2): GANT2 - VICT3 GANTOISE GANT3
12/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur (2): VICT1 - HERA1 VICTORY VICT1
12/05/2018 10:55 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B (2): ISCA1 - VICT1 ISCA ISCA1
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): VICT2 - GANT3 VICTORY VICT2
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 3B (2): VICT4 - VICT3 VICTORY VICT2
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4E (2): VICT6 - ISCA2 VICTORY VICT2
12/05/2018 11:30 11:30 12:30 U9 Girls VHL 1 (2): VICT2 - LEUV1 VICTORY VICT2
12/05/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT3 - VICT2 GANTOISE GANT3
12/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2A (2): VICT3 - SGEO2 VICTORY VICT3
12/05/2018 12:30 12:30 13:30 U9 Girls VHL 4C (2): VICT5 - LION1 VICTORY VICT2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3C (2): VICT4 - STIX1 VICTORY VICT2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 2 (2): VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT2
12/05/2018 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4B (2): VICT3 - CTIA1 VICTORY VICT2
12/05/2018 12:00 12:30 13:20 U7 Boys VHL 2B (2): KEER1 - VICT1 KEERBERGEN KEER1
12/05/2018 11:55 12:30 13:20 U7 Girls VHL 3B (2): ISCA1 - VICT2 ISCA ISCA1
12/05/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1B (2): VICT3 - STIX1 VICTORY VICT1
12/05/2018 13:00 13:00 14:25 U14 Girls VHL 3B (2): VICT4 - BRAX3 VICTORY VICT3
12/05/2018 12:15 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): INDI2 - VICT2 INDIANA INDI1
12/05/2018 12:30 13:00 14:25 U14 Boys VHL 2B (2): ANTW2 - VICT5 ANTWERP ANTW1
12/05/2018 12:35 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1B (2): DRAG2 - VICT2 DRAGONS. DRAG1
12/05/2018 12:40 13:00 14:25 U14 Girls VHL 3C (2): BRAX4 - VICT5 BRAXGATA BRAX2
12/05/2018 12:55 13:30 14:20 U7 Boys VHL 3B (2): LEUV2 - VICT5 LEUVEN LEUV2
12/05/2018 14:00 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1B (2): ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW1
12/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1B (2): VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
12/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3B (2): VICT5 - BEER2 VICTORY VICT3
12/05/2018 14:30 15:00 16:25 U19 Girls Nat. 1A (2): RASA1 - VICT1 RASANTE RASA1
12/05/2018 14:10 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): DEND1 - VICT4 DENDER Hockey DEND1
12/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 1 (2): VICT2 - STIX1 VICTORY VICT1
12/05/2018 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 3C (2): VICT3 - HERA3 VICTORY VICT3
12/05/2018 16:10 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1B (2): NEOH1 - VICT2 NEO NEOH1
12/05/2018 15:50 16:30 17:55 U19 Boys VHL 3B (2): TAXA3 - VICT3 TAXANDRIA TAXA1
14/05/2018 20:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: VICT1 - MECH1 BEERSCHOT BEER1
14/05/2018 21:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: VICT1 - HOEG3 BEERSCHOT BEER1
21/05/2018 19:15 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. 1: HHUY4 - VICT11 HUY HHUY1
28/05/2018 20:30 20:30 21:30 Ladies Nat. Honneur: VICT1 - BRAX1 VICTORY VICT1
28/05/2018 20:10 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BRAX2 - VICT1 BRAXGATA BRAX2
28/05/2018 20:55 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: BRAX1 - VICT1 BRAXGATA BRAX2
Volg ons...

    

Zoeken
Binnenkort...
25/02/2018 12:00-13:25
Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: HERA1 - VICT1
25/02/2018 14:30-15:55
Belgian League Messieurs Nat. 1: LANG1 - VICT1
04/03/2018 12:00-13:25
Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - BRAX1
04/03/2018 14:30-15:55
Belgian League Messieurs Nat. 1: VICT1 - NAMU1
11/03/2018 12:00-13:25
Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - WADU1
We Respect

Duty Management

R. Victory H.C.    |    Kattenbroek 5   |   2650 Edegem   |   Tel: 03/457 15 33

© 2015, website powered by Twizzit.com