UPDATE: Algemene afgelasting trainingen vrijdag 23/02/2018 t/m woensdag 28/02/2018

Gezien de huidige toestanden van de velden en de weersvoorspelling voor de komende dagen, worden alle trainingen van vrijdag 23 februari tot en met woensdag 28 februari gecanceld, zowel op Victory als op de Wilrijkse Pleinen.

Maak van de vrijgekomen tijd gebruik om met samen met je team iets anders te doen: een teambuilding activiteit of een gezellige fysieke training. Het initiatief hiervoor ligt bij de Manager en de Coach van het team. Op de club hebben we helaas geen mogelijkheid hiervoor. De velden zijn niet bespeelbaar! De club blijft gesloten.

Maandag 26/02 volgt een nieuwe algemene update voor de rest van de week. Geniet van jullie weekend!

Zoals beloofd houden we jullie elke week op de hoogte over de stand van zaken rond het nieuwe veld ivm de trainingen. Deze week geldt nog steeds het 'noodplan 2 velden' voor de trainingen. Week 5 maart staat nog ter discussie.

Klik hier voor het trainingsschema (dit laatste schema blijft geldig zoland de werkzaamheden aan het HAVN veld niet klaar zijn).

17/02/2018 - Na de Krokusvakantie gaat onze hockeyschool terug van start.

 
Geen hockeyschool tijdens de schoolvakanties.

Het hockeyschool programma voor U14 op vrijdag (18.00-19.00) wordt opgestart van zodra het HAVN veld speelklaar is.

Log in op twizzit, klik op de linkerbalk op agenda. Daarna klik je bovenaan op vakje mijn activiteiten en je krijgt een overzicht met trainingen/matchen en andere activiteiten van je ploeg

Succes!

29/03/2017 - De eerste mooie lentedagen laten ons al wegdromen van een heerlijke zomervakantie 2017! Om ervoor te zorgen dat je op tijd terug bent van vakantie voor de eerste trainingen, hieronder een aantal data om rekening mee te houden.

Start Jeugdtrainingen seizoen 2017-2018:

  • 1e ploegen U14-16-19: woensdag 16 augustus 2017
  • 2e ploegen U14-16-19: week 21 augustus 2017
  • 3-4-5e ploegen U14-16-19: week 28 augustus 2017
  • U7 tot U12: woensdag 30 augustus 2017
  • Oefenjeugd: woensdag 20 september 2017
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
24/02/2018 15:00 15:00 16:30 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/02/2018 11:30 11:30 12:30 He 1 - Video Meeting Room
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U19B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U14G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/02/2018 21:00 21:00 22:30 trim1, trim2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14G4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/02/2018 17:15 17:30 19:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/02/2018 17:30 17:30 19:00 Hockeyschool Veld Ter Elst zand (2)
27/02/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
27/02/2018 19:00 19:00 20:30 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/02/2018 19:00 19:00 20:30 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/02/2018 19:00 19:00 20:30 U19G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/02/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/02/2018 19:00 19:00 20:30 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/02/2018 19:00 19:00 22:00 He 1, Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/02/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
27/02/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
27/02/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
27/02/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/02/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U11B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U11B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U12G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U12G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U10B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U10B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U12B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 13:30 13:30 14:30 U11B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U14B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 14:30 14:30 15:30 OJ B2012, OJ G2012, OJ B2011, OJ G2011, OJ G2013, OJ B2013, OJ X2012 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 14:30 14:30 15:30 U9G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 14:30 14:30 15:30 U9B3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1, U9G2, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 14:30 14:30 15:30 U9B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 14:30 14:30 15:30 U11G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 15:30 15:30 16:30 U9G4, U9G5, U9B4, U9B5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 15:30 15:30 16:30 OJ B2010, OJ G2010, OJ B2009, OJ G2009, OJ B2008, OJ G2008, OJ G2007, OJ B2007, OJ B2006, OJ G2006 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 15:30 15:30 17:00 U14G4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 16:30 16:30 17:30 OJ B +12, OJ G +12 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 16:15 16:30 18:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 16:30 16:30 18:00 U14G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U16B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U19B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 17:30 17:30 18:30 VW - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 18:00 18:00 19:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 18:30 18:30 20:00 U19G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 18:30 18:30 20:00 U19G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 19:00 19:00 20:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/02/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/02/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/02/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
01/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
01/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
01/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
01/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
01/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
01/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
01/03/2018 18:30 18:30 19:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
01/03/2018 18:30 18:30 19:30 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
01/03/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
01/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 3, He 4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
01/03/2018 00:30 20:30 22:00 Da 5, Da 4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
01/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 6, He 5 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/03/2018 17:00 17:00 18:00 U10B2, U11B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/03/2018 17:00 17:00 18:00 U12G1, U12G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/03/2018 17:00 17:00 18:00 U11G1, U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/03/2018 17:00 17:00 18:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/03/2018 17:00 17:00 18:00 U11B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/03/2018 18:00 18:00 19:00 U11G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G1, U9G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G3, U9G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B3, U9B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/03/2018 18:00 18:00 19:00 U11B3, U12B1 - Techn-Tact
02/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B3, U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/03/2018 19:00 19:00 20:00 U19B1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/03/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
02/03/2018 20:00 20:00 22:00 CL B - Techn-Tact HC Olympia (WP)
02/03/2018 20:00 20:00 21:15 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/03/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/03/2018 21:00 21:15 22:45 He 1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/03/2018 10:00 10:15 11:25 Da1 - Video Meeting Room
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
06/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
06/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
06/03/2018 17:30 17:30 19:00 Hockeyschool Veld Ter Elst zand (2)
06/03/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
06/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
06/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
06/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
06/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
06/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
06/03/2018 19:00 19:00 22:00 He 1, Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
06/03/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
06/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
06/03/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
06/03/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
06/03/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U14B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 14:30 14:30 15:30 OJ B2012, OJ G2012, OJ B2011, OJ G2011, OJ G2013, OJ B2013, OJ X2012 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9B3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1, U9G2, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 14:30 14:30 15:30 U11G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 15:30 15:30 16:30 U9G4, U9G5, U9B4, U9B5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 15:30 15:30 16:30 OJ B2010, OJ G2010, OJ B2009, OJ G2009, OJ B2008, OJ G2008, OJ G2007, OJ B2007, OJ B2006, OJ G2006 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 15:30 15:30 17:00 U14G4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 15:30 15:30 17:00 U16G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 16:00 16:00 16:30 Sleeptraining Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 16:30 16:30 17:30 OJ B +12, OJ G +12 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 16:15 16:30 18:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 16:30 16:30 18:00 U14G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U16B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 17:30 17:30 18:30 VW - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 18:00 18:00 19:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 18:30 18:30 20:00 U19G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 18:30 18:30 20:00 U19G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 19:00 19:00 20:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/03/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/03/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
08/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
08/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 18:30 18:30 19:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 18:30 18:30 19:30 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
08/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
08/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 3, He 4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/03/2018 20:30 20:30 22:00 trim1, trim2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/03/2018 00:30 20:30 22:00 Da 5, Da 4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
08/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 6, He 5 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/03/2018 17:00 17:00 18:00 U10B2, U11B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 17:00 17:00 18:00 U12G1, U12G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 17:00 17:00 18:00 U11G1, U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 17:00 17:00 18:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/03/2018 17:00 17:00 18:00 U11B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 18:00 18:00 19:00 U11G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G1, U9G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G3, U9G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B3, U9B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 18:00 18:00 19:00 U11B3, U12B1 - Techn-Tact
09/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B3, U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 19:00 19:00 20:00 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 18:45 19:00 20:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 19:00 19:00 20:00 U19B1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/03/2018 20:00 20:00 21:00 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
09/03/2018 20:00 20:00 22:00 CL B - Techn-Tact HC Olympia (WP)
09/03/2018 20:00 20:00 21:15 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/03/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/03/2018 21:00 21:15 22:45 He 1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
11/03/2018 10:00 10:15 11:25 Da1 - Video Meeting Room
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
13/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
13/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
13/03/2018 17:30 17:30 19:00 Hockeyschool Veld Ter Elst zand (2)
13/03/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
13/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
13/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
13/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
13/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
13/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
13/03/2018 19:00 19:00 22:00 He 1, Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
13/03/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
13/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
13/03/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
13/03/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
13/03/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U14B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 14:30 14:30 15:30 OJ B2012, OJ G2012, OJ B2011, OJ G2011, OJ G2013, OJ B2013, OJ X2012 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9B3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1, U9G2, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 14:30 14:30 15:30 U11G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 15:30 15:30 16:30 U9G4, U9G5, U9B4, U9B5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 15:30 15:30 16:30 OJ B2010, OJ G2010, OJ B2009, OJ G2009, OJ B2008, OJ G2008, OJ G2007, OJ B2007, OJ B2006, OJ G2006 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 15:30 15:30 17:00 U14G4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 15:30 15:30 17:00 U16G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 16:00 16:00 16:30 Sleeptraining Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 16:30 16:30 17:30 OJ B +12, OJ G +12 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 16:15 16:30 18:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 16:30 16:30 18:00 U14G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U16B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 17:30 17:30 18:30 VW - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 18:00 18:00 19:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 18:30 18:30 20:00 U19G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 18:30 18:30 20:00 U19G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 19:00 19:00 20:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
14/03/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
14/03/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
14/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
15/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
15/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 18:30 18:30 19:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 18:30 18:30 19:30 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
15/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
15/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 3, He 4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
15/03/2018 20:30 20:30 22:00 trim1, trim2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/03/2018 00:30 20:30 22:00 Da 5, Da 4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
15/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 6, He 5 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
16/03/2018 17:00 17:00 18:00 U10B2, U11B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/03/2018 17:00 17:00 18:00 U12G1, U12G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/03/2018 17:00 17:00 18:00 U11G1, U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/03/2018 17:00 17:00 18:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/03/2018 17:00 17:00 18:00 U11B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/03/2018 18:00 18:00 19:00 U11G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G1, U9G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G3, U9G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B3, U9B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
16/03/2018 19:00 19:00 20:00 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/03/2018 18:45 19:00 20:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/03/2018 19:00 19:00 20:00 U19B1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/03/2018 20:00 20:00 21:00 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/03/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
16/03/2018 20:00 20:00 22:00 CL B - Techn-Tact HC Olympia (WP)
16/03/2018 20:00 20:00 21:15 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/03/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/03/2018 21:00 21:15 22:45 He 1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/03/2018 11:30 11:30 12:30 He 1 - Video Meeting Room
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
20/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
20/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
20/03/2018 17:30 17:30 19:00 Hockeyschool Veld Ter Elst zand (2)
20/03/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
20/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
20/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
20/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
20/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
20/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
20/03/2018 19:00 19:00 22:00 He 1, Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
20/03/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
20/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
20/03/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
20/03/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
20/03/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U14B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 14:30 14:30 15:30 OJ B2012, OJ G2012, OJ B2011, OJ G2011, OJ G2013, OJ B2013, OJ X2012 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9B3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1, U9G2, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 14:30 14:30 15:30 U11G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 15:30 15:30 16:30 U9G4, U9G5, U9B4, U9B5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 15:30 15:30 16:30 OJ B2010, OJ G2010, OJ B2009, OJ G2009, OJ B2008, OJ G2008, OJ G2007, OJ B2007, OJ B2006, OJ G2006 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 15:30 15:30 17:00 U14G4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 15:30 15:30 17:00 U16G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 16:00 16:00 16:30 Sleeptraining Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 16:30 16:30 17:30 OJ B +12, OJ G +12 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 16:15 16:30 18:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 16:30 16:30 18:00 U14G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U16B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 17:30 17:30 18:30 VW - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 18:00 18:00 19:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 18:30 18:30 20:00 U19G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 18:30 18:30 20:00 U19G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 19:00 19:00 20:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
21/03/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
21/03/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
21/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
22/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
22/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 18:30 18:30 19:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 18:30 18:30 19:30 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
22/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
22/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 3, He 4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/03/2018 20:30 20:30 22:00 trim1, trim2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/03/2018 00:30 20:30 22:00 Da 5, Da 4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
22/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 6, He 5 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
23/03/2018 17:00 17:00 18:00 U10B2, U11B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/03/2018 17:00 17:00 18:00 U12G1, U12G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/03/2018 17:00 17:00 18:00 U11G1, U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/03/2018 17:00 17:00 18:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/03/2018 18:00 18:00 19:00 U11G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G1, U9G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G3, U9G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B3, U9B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
23/03/2018 19:00 19:00 20:00 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/03/2018 18:45 19:00 20:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/03/2018 19:00 19:00 20:00 U19B1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/03/2018 20:00 20:00 21:00 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/03/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
23/03/2018 20:00 20:00 22:00 CL B - Techn-Tact HC Olympia (WP)
23/03/2018 20:00 20:00 21:15 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/03/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/03/2018 21:00 21:15 22:45 He 1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/03/2018 10:00 10:15 11:25 Da1 - Video Meeting Room
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
27/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/03/2018 17:15 17:30 19:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/03/2018 17:30 17:30 19:00 Hockeyschool Veld Ter Elst zand (2)
27/03/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
27/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/03/2018 19:00 19:00 22:00 He 1, Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/03/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
27/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
27/03/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
27/03/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/03/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U12B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 13:30 13:30 14:30 U11B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U14B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 14:30 14:30 15:30 OJ B2012, OJ G2012, OJ B2011, OJ G2011, OJ G2013, OJ B2013, OJ X2012 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9B3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1, U9G2, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 14:30 14:30 15:30 U9B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 14:30 14:30 15:30 U11G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 15:30 15:30 16:30 U9G4, U9G5, U9B4, U9B5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 15:30 15:30 16:30 OJ B2010, OJ G2010, OJ B2009, OJ G2009, OJ B2008, OJ G2008, OJ G2007, OJ B2007, OJ B2006, OJ G2006 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 15:30 15:30 17:00 U14G4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 15:30 15:30 17:00 U16G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 16:00 16:00 16:30 Sleeptraining Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 16:30 16:30 17:30 OJ B +12, OJ G +12 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 16:15 16:30 18:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 16:30 16:30 18:00 U14G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U16B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 17:30 17:30 18:30 VW - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 18:00 18:00 19:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 18:30 18:30 20:00 U19G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 18:30 18:30 20:00 U19G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 19:00 19:00 20:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
28/03/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
28/03/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
28/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
29/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
29/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 17:30 17:30 19:00 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 18:30 18:30 19:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 18:30 18:30 19:30 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
29/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
29/03/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 3, He 4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
29/03/2018 20:30 20:30 22:00 trim1, trim2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/03/2018 00:30 20:30 22:00 Da 5, Da 4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
29/03/2018 20:30 20:30 22:00 He 6, He 5 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
30/03/2018 17:00 17:00 18:00 U10B2, U11B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/03/2018 17:00 17:00 18:00 U12G1, U12G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/03/2018 17:00 17:00 18:00 U11G1, U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/03/2018 17:00 17:00 18:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/03/2018 18:00 18:00 19:00 U11G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G1, U9G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G3, U9G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9G5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B3, U9B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/03/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
30/03/2018 19:00 19:00 20:00 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/03/2018 18:45 19:00 20:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/03/2018 19:00 19:00 20:00 U19B1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/03/2018 20:00 20:00 21:00 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/03/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
30/03/2018 20:00 20:00 22:00 CL B - Techn-Tact HC Olympia (WP)
30/03/2018 20:00 20:00 21:15 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/03/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/03/2018 21:00 21:15 22:45 He 1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
03/04/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
03/04/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
03/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
03/04/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
03/04/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
03/04/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
04/04/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
04/04/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/04/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
04/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
05/04/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
05/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 3, He 4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
05/04/2018 20:30 20:30 22:00 trim1, trim2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
05/04/2018 00:30 20:30 22:00 Da 5, Da 4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
05/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 6, He 5 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
06/04/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
06/04/2018 20:00 20:00 22:00 CL B - Techn-Tact HC Olympia (WP)
06/04/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/04/2018 11:30 11:30 12:30 He 1 - Video Meeting Room
10/04/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
10/04/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
10/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
10/04/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
10/04/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
10/04/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
11/04/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
11/04/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
11/04/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
11/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
12/04/2018 17:30 17:30 19:00 U19B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
12/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
12/04/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
12/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 3, He 4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
12/04/2018 20:30 20:30 22:00 trim1, trim2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
12/04/2018 00:30 20:30 22:00 Da 5, Da 4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
12/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 6, He 5 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
13/04/2018 17:00 17:00 18:00 U10B2, U11B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
13/04/2018 17:00 17:00 18:00 U12G1, U12G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
13/04/2018 17:00 17:00 18:00 U11G1, U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
13/04/2018 17:00 17:00 18:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
13/04/2018 18:00 18:00 19:00 U11G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
13/04/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
13/04/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
15/04/2018 10:00 10:15 11:25 Da1 - Video Meeting Room
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
17/04/2018 17:00 17:00 18:30 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
17/04/2018 17:00 17:00 18:30 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
17/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
17/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
17/04/2018 17:30 17:30 19:00 Hockeyschool Veld Ter Elst zand (2)
17/04/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
17/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
17/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
17/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
17/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
17/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
17/04/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
17/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
17/04/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
17/04/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
17/04/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U11B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U11B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U12G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U12G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U10B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U10B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U12B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 13:30 13:30 14:30 U11B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U14B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 14:30 14:30 15:30 OJ B2012, OJ G2012, OJ B2011, OJ G2011, OJ G2013, OJ B2013, OJ X2012 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
18/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9B3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1, U9G2, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 14:30 14:30 15:30 U11G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 15:30 15:30 16:30 U9G4, U9G5, U9B4, U9B5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
18/04/2018 15:30 15:30 16:30 OJ B2010, OJ G2010, OJ B2009, OJ G2009, OJ B2008, OJ G2008, OJ G2007, OJ B2007, OJ B2006, OJ G2006 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
18/04/2018 15:30 15:30 17:00 U14G4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 15:30 15:30 17:00 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 16:00 16:00 16:30 Sleeptraining Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 16:30 16:30 17:30 OJ B +12, OJ G +12 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
18/04/2018 16:15 16:30 18:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 16:30 16:30 18:00 U14G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 17:00 17:00 18:30 U16B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 17:00 17:00 18:30 U19B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 17:30 17:30 18:30 VW - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
18/04/2018 18:00 18:00 19:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 18:30 18:30 20:00 U19G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 18:30 18:30 20:00 U19G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 18:30 18:30 20:00 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
18/04/2018 19:00 19:00 20:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
18/04/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
18/04/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
18/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/04/2018 17:30 17:30 19:00 U19B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
19/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
19/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
19/04/2018 17:30 17:30 19:00 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/04/2018 17:30 17:30 19:00 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
19/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
19/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
19/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/04/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
19/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 3, He 4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
19/04/2018 20:30 20:30 22:00 trim1, trim2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
19/04/2018 00:30 20:30 22:00 Da 5, Da 4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
19/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 6, He 5 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
20/04/2018 18:00 18:00 19:00 U11G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
20/04/2018 20:00 20:00 22:00 CL B - Techn-Tact HC Olympia (WP)
20/04/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
22/04/2018 11:30 11:30 12:30 He 1 - Video Meeting Room
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
24/04/2018 17:00 17:00 18:30 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
24/04/2018 17:00 17:00 18:30 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
24/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
24/04/2018 17:15 17:30 19:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
24/04/2018 17:30 17:30 19:00 Hockeyschool Veld Ter Elst zand (2)
24/04/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
24/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
24/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
24/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
24/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
24/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
24/04/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
24/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
24/04/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
24/04/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
24/04/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U11B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U11B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U12G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U12G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U10B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U10B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U12B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 13:30 13:30 14:30 U11B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U14B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 14:30 14:30 15:30 OJ B2012, OJ G2012, OJ B2011, OJ G2011, OJ G2013, OJ B2013, OJ X2012 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
25/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9B3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1, U9G2, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 14:30 14:30 15:30 U9B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 14:30 14:30 15:30 U11G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 15:30 15:30 16:30 U9G4, U9G5, U9B4, U9B5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
25/04/2018 15:30 15:30 16:30 OJ B2010, OJ G2010, OJ B2009, OJ G2009, OJ B2008, OJ G2008, OJ G2007, OJ B2007, OJ B2006, OJ G2006 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
25/04/2018 15:30 15:30 17:00 U14G4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 15:30 15:30 17:00 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 16:00 16:00 16:30 Sleeptraining Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 16:30 16:30 17:30 OJ B +12, OJ G +12 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
25/04/2018 16:15 16:30 18:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 16:30 16:30 18:00 U14G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 17:00 17:00 18:30 U16B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 17:00 17:00 18:30 U19B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 17:30 17:30 18:30 VW - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
25/04/2018 18:00 18:00 19:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 18:30 18:30 20:00 U19G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 18:30 18:30 20:00 U19G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 18:30 18:30 20:00 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
25/04/2018 19:00 19:00 20:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
25/04/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
25/04/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
25/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/04/2018 17:30 17:30 19:00 U19B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/04/2018 17:30 17:30 19:00 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/04/2018 17:30 17:30 19:00 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/04/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 3, He 4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
26/04/2018 20:30 20:30 22:00 trim1, trim2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
26/04/2018 00:30 20:30 22:00 Da 5, Da 4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
26/04/2018 20:30 20:30 22:00 He 6, He 5 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
27/04/2018 17:00 17:00 18:00 U10B2, U11B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/04/2018 17:00 17:00 18:00 U12G1, U12G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/04/2018 17:00 17:00 18:00 U11G1, U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/04/2018 17:00 17:00 18:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/04/2018 18:00 18:00 19:00 U11G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/04/2018 18:00 18:00 19:00 U9G1, U9G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/04/2018 18:00 18:00 19:00 U9G3, U9G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/04/2018 18:00 18:00 19:00 U9G5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/04/2018 18:00 18:00 19:00 U9B3, U9B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
27/04/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
27/04/2018 19:00 19:00 20:00 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/04/2018 18:45 19:00 20:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/04/2018 20:00 20:00 21:00 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
27/04/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
27/04/2018 20:00 20:00 22:00 CL B - Techn-Tact HC Olympia (WP)
27/04/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
29/04/2018 10:00 10:15 11:25 Da1 - Video Meeting Room
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U19B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
01/05/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
01/05/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
01/05/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
01/05/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U11B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U11B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U12G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U12G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U10B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U10B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U12B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 13:30 13:30 14:30 U11B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U14B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 14:30 14:30 15:30 OJ B2012, OJ G2012, OJ B2011, OJ G2011, OJ G2013, OJ B2013, OJ X2012 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9B3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1, U9G2, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 14:30 14:30 15:30 U11G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 15:30 15:30 16:30 U9G4, U9G5, U9B4, U9B5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 15:30 15:30 16:30 OJ B2010, OJ G2010, OJ B2009, OJ G2009, OJ B2008, OJ G2008, OJ G2007, OJ B2007, OJ B2006, OJ G2006 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 15:30 15:30 17:00 U14G4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 15:30 15:30 17:00 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 16:00 16:00 16:30 Sleeptraining Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 16:30 16:30 17:30 OJ B +12, OJ G +12 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 16:15 16:30 18:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 16:30 16:30 18:00 U14G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U16B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U19B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 17:30 17:30 18:30 VW - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 18:00 18:00 19:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 18:30 18:30 20:00 U19G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 18:30 18:30 20:00 U19G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 18:30 18:30 20:00 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 19:00 19:00 20:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
02/05/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
02/05/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
02/05/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
03/05/2018 17:30 17:30 19:00 U19B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
03/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
03/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
03/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
03/05/2018 17:30 17:30 19:00 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
03/05/2018 17:30 17:30 19:00 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
03/05/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
03/05/2018 19:00 19:00 20:30 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
03/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
03/05/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
03/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
03/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
03/05/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/05/2018 17:00 17:00 18:00 U10B2, U11B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/05/2018 17:00 17:00 18:00 U12G1, U12G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/05/2018 17:00 17:00 18:00 U11G1, U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/05/2018 17:00 17:00 18:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
04/05/2018 18:00 18:00 19:00 U11G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/05/2018 18:00 18:00 19:00 U9G1, U9G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
04/05/2018 18:00 18:00 19:00 U9G3, U9G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
04/05/2018 18:00 18:00 19:00 U9G5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
04/05/2018 18:00 18:00 19:00 U9B3, U9B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
04/05/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
04/05/2018 19:00 19:00 20:00 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/05/2018 18:45 19:00 20:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/05/2018 20:00 20:00 21:00 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
04/05/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
04/05/2018 20:00 20:00 22:00 CL B - Techn-Tact HC Olympia (WP)
04/05/2018 20:00 20:00 21:30 CL G, Da10 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14G3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14B4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14G6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U19B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U14G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U14B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
08/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14G4 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/05/2018 17:15 17:30 19:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/05/2018 17:30 17:30 19:00 Hockeyschool Veld Ter Elst zand (2)
08/05/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
08/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/05/2018 19:00 19:00 20:30 U19G3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/05/2018 19:00 19:00 20:30 U19B3 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/05/2018 19:00 19:00 20:30 U19G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/05/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
08/05/2018 20:30 20:30 22:00 He 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/05/2018 20:15 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
08/05/2018 20:30 20:30 22:00 Da 6, Da 9 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
08/05/2018 00:00 20:30 22:00 Da 7, Da 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U11B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U11B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U12G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U12G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U10B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U10B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U10B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U12B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 13:30 13:30 14:30 U11B3 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U14B1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 14:30 14:30 16:00 U14G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 14:30 14:30 15:30 OJ B2012, OJ G2012, OJ B2011, OJ G2011, OJ G2013, OJ B2013, OJ X2012 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9B3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9G1, U9G2, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 14:30 14:30 15:30 U9B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 14:30 14:30 15:30 U11G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 15:30 15:30 16:30 U9G4, U9G5, U9B4, U9B5, U9B6 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 15:30 15:30 16:30 OJ B2010, OJ G2010, OJ B2009, OJ G2009, OJ B2008, OJ G2008, OJ G2007, OJ B2007, OJ B2006, OJ G2006 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 15:30 15:30 17:00 U14G4 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 15:30 15:30 17:00 U19G2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 16:00 16:00 16:30 Sleeptraining Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 16:30 16:30 17:30 OJ B +12, OJ G +12 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 16:15 16:30 18:00 U16G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 16:30 16:30 18:00 U14G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U16B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U19B1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U19G4 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U19G5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 17:30 17:30 18:30 VW - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 18:00 18:00 19:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 18:30 18:30 20:00 U19G1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 18:30 18:30 20:00 U19G3 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 18:30 18:30 20:00 U16G2 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 19:00 19:00 20:00 Keeperstraining Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 18:15 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
09/05/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
09/05/2018 20:15 20:30 22:00 He 10, He 7, Mas1 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
09/05/2018 20:30 20:30 22:00 He 9, He 8 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
10/05/2018 20:30 20:30 22:00 Da 2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
11/05/2018 17:00 17:00 18:00 U10B2, U11B2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
11/05/2018 17:00 17:00 18:00 U12G1, U12G2 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
11/05/2018 17:00 17:00 18:00 U11G1, U10G1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
11/05/2018 17:00 17:00 18:00 U7G1, U7G2, U7G3, U7B1, U7B2, U7B3, U7B4, U7B5 - Techn-Tact Veld Ter Elst zand (2)
11/05/2018 18:00 18:00 19:00 U9B1, U9B2 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
11/05/2018 20:00 20:00 22:00 He 2 - Techn-Tact HC Olympia (WP)
15/05/2018 18:00 18:00 20:00 Da1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
15/05/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
16/05/2018 20:00 20:00 22:00 Da1 - Techn-Tact Veld Clubhuis water (3)
22/05/2018 19:45 20:00 22:00 He 1 - Techn-Tact Veld HAVN (1)
Zoeken
Binnenkort...
25/02/2018 12:00-13:25
Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: HERA1 - VICT1
25/02/2018 14:30-15:55
Belgian League Messieurs Nat. 1: LANG1 - VICT1
04/03/2018 12:00-13:25
Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - BRAX1
04/03/2018 14:30-15:55
Belgian League Messieurs Nat. 1: VICT1 - NAMU1
11/03/2018 12:00-13:25
Belfius Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - WADU1

R. Victory H.C.    |    Kattenbroek 5   |   2650 Edegem   |   Tel: 03/457 15 33

© 2015, website powered by Twizzit.com